Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyścig dzienny w Gran Turismo Sport Gran Turismo Sport poradnik, porady

Codziennie do wyboru mamy trzy wyścigi dzienne: dwa krótkie, trwające poniżej 10 minut - z wyłączonym zużyciem paliwa i opon, oraz jeden dłuższy, około 20 - 30 minutowy, z przyspieszonym zużyciem opon i paliwa. Do większości musimy posiadać wymagany samochód w swoim garażu, czasem jest on zapewniany bez względu czy go mamy. Wyścigi dzienne wpływają tylko na nasze rangi kierowcy oraz fairplay, które rosną lub maleją zależnie od zachowania i wynków. Nie ma tu innego systemu motywacji czy progresji, nie ma zapisywania wyników. Codzienny reset torów ma miejsce o 8 rano.

Codziennie możemy bez ograniczeń brać udział w dwóch wyścigach krótkich lub jednym długim ze strategicznym pit-stopem. - Wyścig dzienny w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
Codziennie możemy bez ograniczeń brać udział w dwóch wyścigach krótkich lub jednym długim ze strategicznym pit-stopem.

We wszystkich wyścigach dziennych i FIA nie ma możliwości dokonywania zmian w setupie samochodu! Nie można zmienić też rodzaju opon, zwykle są to twarde wyścigowe.

Kwalifikacje odbywają się indywidualnie poza właściwym wyścigiem, bez wglądu na czasy bezpośrednich przeciwników, przez co miejsce na starcie będzie zawsze małą niespodzianką, bez gwarancji uzyskania pole position. Pewnym wyznacznikiem jest tabelka 10 najlepszych czasów na świecie. Im bardziej się do nich zbliżymy, tym z lepszego miejsca możemy startować. Jeśli mamy niższą rangę kierowcy, to oczywiście nasi przeciwnicy też nie będą na aż tak wysokim poziomie. Wadą tego systemu jest to, że raz możemy być na pole position, ale już przy powtórce tego wyścigu kolejny raz może to być 3 czy 4 miejsce.