Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Samochód ma znaczenie w Gran Turismo Sport Gran Turismo Sport poradnik, porady

W wyścigach sieciowych osiągi poszczególnych samochodów klasy Gr3, Gr.4 czy Gr.1 są zrównywane i nie możemy nic zmieniać w ich ustawieniach (setupie). Nie znaczy to jednak, że każdy z nich będzie jechał identycznie, a wynik zależy tylko od naszych umiejętności. Jeśli wybierzesz samochód kierując się tylko sympatią do danej marki, często możesz sobie znacznie zmniejszyć szansę na dobry wynik. Bądź jednak rozsądny - jeśli samochód sprawia kłopoty, tył ciągle ucieka, wpadasz w poślizgi - nie będziesz w stanie nim szybko pojechać. Wtedy trzeba wybrać taki, nad którym ma się największą kontrolę.

Ranga kierowcy z pierwszego miejsca pokazuje, że mógł on wygrać również w Audi, ale cała reszta zdecydowała się tylko na jeden samochód - Porsche 911 - który często ma przewagę na danym torze. - Samochód ma znaczenie w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
Ranga kierowcy z pierwszego miejsca pokazuje, że mógł on wygrać również w Audi, ale cała reszta zdecydowała się tylko na jeden samochód - Porsche 911 - który często ma przewagę na danym torze.

W każdej grupie są samochody, które na konkretnych torach spisują się lepiej niż inne, choćby dzięki inaczej zestopniowanej skrzyni biegów. Niektóre są szybkie w zakrętach, ale na prostych wyraźnie odstają od innych. Przykładowo na długich prostych na torze Monza znacznie lepiej spisze się mocny Mustang bądź Aston Martin, niż zwrotny w zakrętach VW Beetle. Przy niskich rangach i słabych kierowcach nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, bo uzsykiwane czasy są kiepskie, ale na wyższym poziomie widać już, że w czołówce obecny jest często tylko jeden model. Zerkaj do rankingu Top 10 kwalifikacji, by zobaczyć jaki samochód dominuje w danym wyścigu. Twórcy co jakiś czas w łatkach zmieniają balans poszczególnych samochodów i ich popularność może się zmieniać.