Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

HUD w Gran Turismo Sport Gran Turismo Sport poradnik, porady

HUD może dostarczyć Ci sporo przydatnych informacji w czasie wyścigu. Jeśli używasz widoku ze zderzaka lub z kokpitu, powiększające się czerwone kółka na wirtualnym radarze na środku pokażą Ci, czy inny samochód nie znajduje się tuż obok. Możesz też włączyć dokładniejszy radar jako główną opcję HUDa. Zerkaj często na klasyfikację kierowców po lewej, monitorując podawaną na bieżąco odległość od najbliższych przeciwników w sekundach - ta nad nazwą twojego samochodu pokazuje stratę do gracza przed tobą, a ta pod nazwą - przewagę nad graczem z tyłu. W czerwonej ramce widać stratę do lidera.

HUD wydaje się przeładowany, ale oferuje wiele przydatnych informacji, jak choćby o obecności samochodu obok nas w postaci czerwonych okręgów. Im jest ich więcej, tym bliżej jest przeciwnik. - HUD w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
HUD wydaje się przeładowany, ale oferuje wiele przydatnych informacji, jak choćby o obecności samochodu obok nas w postaci czerwonych okręgów. Im jest ich więcej, tym bliżej jest przeciwnik.

Jeśli ktoś za Tobą jest 2 sekundy i dalej - masz względny spokój, jeśli poniżej sekundy - spodziewaj się ataku lub ciągłej presji. Dzięki zmieniającym się sekundom widzisz również, czy uciekasz komuś lub się przybliżasz do niego. Nie używaj do tego celu minimapy w górnym rogu lun na dole, niczym w zręcznościowych samochodówkach. Są zbyt niedokładne i przydatne jedynie w czasie kwalifikacji, bo pokazuje gdzie jest największy tłum zawodników. Możesz całkowicie zignorować migający napis HAMULEC (braking), czyli polecenie hamowania. Pojawia się on o wiele za wcześnie i nie pozwala uzyskać dobrych czasów.