Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Edycja kalkomanii w Gran Turismo Sport Gran Turismo Sport poradnik, porady

Malując samochód najwięcej czasu spędzimy edytując nasze naklejki, gdyż to one pozwalają nam na tworzenie różnych abstrakcyjnych wzorów lub dodawanie motywów graficznych czy nazw sponsorów. Gra oferuje zestaw podstawowych kształtów, liter i logotypów prawdziwych oraz fikcyjnych firm, a zestaw ten możemy powiększyć o ogromną kolekcję wzorów dodawanych przez graczy. W edytorze znajdziemy je w sekcji "Kolekcja", natomiast te wgrane przez nas są w zakładce " Naklejki użytkownika ".

Większość naklejek możemy modyfikować, zmieniając/rozciągając ich kształt i kolor. Skomplikowane wzory uzyskamy nakładając na siebie wiele naklejek w tym samym kolorze, czasem tylko dodając bardzo nieduży fragment. Limit do 300 naklejek na samochodzie pozwala na naprawdę dużą kreatywność. Na dole ekranu zawsze znajdziemy ściągę który przycisk na kontrolorze za co odpowiada. Nie bójmy się próbować i eksperymentować!

Czarny kształ na samochodzie powstał z nałożenia na siebie wielu trójkątów, gwiazd, stożków i kółek. Każdą naklejkę możemy dowolnie rozciągać i modyfikować, a także umieszczać ją nad lub pod inną, tworząc naprawdę skomplikowane wzory. - Edycja kalkomanii w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
Czarny kształ na samochodzie powstał z nałożenia na siebie wielu trójkątów, gwiazd, stożków i kółek. Każdą naklejkę możemy dowolnie rozciągać i modyfikować, a także umieszczać ją nad lub pod inną, tworząc naprawdę skomplikowane wzory.

Pamiętajmy, by często skorzystać z opcji warstwy: "skopiuj i obróć", co pozwala szybko przenieść naklejkę na drugi bok auta lub drugą stronę maski czy dachu. Uzyskamy wtedy idealnie równy i symetryczny wzór po obu stronach.

Jeśli naklejka wygląda dziwnie, jej część zachodzi na niechciane elementy bądź karoseria ma kłopotliwe krzywizny, można to wtedy nieznacznie skorygować opcją Obszar projekcji i zmniejszyć limit głębi lub ograniczenie kąta - Edycja kalkomanii w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Jeśli naklejka wygląda dziwnie, jej część zachodzi na niechciane elementy bądź karoseria ma kłopotliwe krzywizny, można to wtedy nieznacznie skorygować opcją "Obszar projekcji" i zmniejszyć "limit głębi" lub "ograniczenie kąta".

Na koniec zostaje już tylko zapisać naszą pracę, załadować do samochodu w garażu i opcjonalnie udostępnić wśród znajomych lub całej społeczności. Wszystkie te opcje znjadziemy w menu "zapisz".

Efekt końcowy zależy tylko od nas - Edycja kalkomanii w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry

Efekt końcowy zależy tylko od nas!

1 - Edycja kalkomanii w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
W menu Warsztat podmienimy malowanie samochodu. - Edycja kalkomanii w Gran Turismo Sport - Gran Turismo Sport - poradnik do gry
W menu Warsztat podmienimy malowanie samochodu.