Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Venatori (The Venatori) | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Venatori (The Venatori)

Sposób odblokowania: Spotkanie się ze zwiadowczynią Harding.

Zleceniodawca: Zwiadowczyni Harding (M19,1)

Odszukaj raport w obozowisku - Venatori (The Venatori) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Odszukaj raport w obozowisku

Zadanie to jest odblokowywane tuż po dotarciu do Zachodniego Podejścia (The Western Approach) po raz pierwszy, a konkretnie po zakończonym spotkaniu ze zwiadowczynią Harding (M19,1). Od zwiadowczyni dowiesz się o działalności członków tytułowego kultu na Zachodnim Podejściu. Pozostań w obozowisku i odszukaj w nim bardziej szczegółowy raport (Intercepted Venatori Message), który musisz przejrzeć. Z dokumentu dowiesz się o niejakim Servisie oraz o kopalni, którą zainteresowani są kultyści.

Wejście do kopalni - Venatori (The Venatori) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Wejście do kopalni

Wspomniana wyżej kopalnia znajduje się na zachód od miejsca rozpoczęcia tego zadania i nie powinieneś mieć większych kłopotów ze zlokalizowaniem wejścia do niej (M19,1e). Zachowaj jednak ostrożność, bo w okolicy może przebywać jeden lub kilka trujących pająków (Poison Spider).

Tom, który należy zbadać - Venatori (The Venatori) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Tom, który należy zbadać

Po wejściu do kopalni rozpocznij jej eksplorację. Musisz dotrzeć do głównej pieczary i pozbyć się kolejnych ogromnych pająków (Giant Spider). Po zabezpieczeniu jaskini rozejrzyj się za interaktywną księgą (Note from a Templar) i przejrzyj ją żeby zakończyć ten quest.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (mało)
  • 80 punktów wpływów