Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 10 października 2019

Poradnik do gry Dragon Age: Inkwizycja stanowi istną kopalnię wiedzy na temat tej kolejnej produkcji z gatunku RPG przygotowanej przez studio BioWare. Niniejszy poradnik podzielony został na trzy bardzo obszerne części. Pierwsza część poradnika to przewodnik po grze. Jego podstawowym założeniem jest zapoznanie gracza ze wszystkimi najważniejszymi elementami gry, dzięki czemu rozpoczęcie swojej przygody z Dragon Age: Inkwizycją nie będzie utrudnione. W przewodniku znalazły się przydatne informacje między innymi na temat utworzenia i rozwoju postaci, pozyskiwania nowych towarzyszy i dowodzenia drużyną, staczania walk, odbywania rozmów, zamykania szczelin czy zarządzania Inkwizycją. Przewodnik oferuje ponadto zestaw najczęstszych pytań i odpowiedzi na nie, pomagając w szybkim rozwiązaniu wielu popularnych problemów. Na drugą część poradnika składa się bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich dostępnych zadań. Mowa tu przede wszystkim o questach wykonywanych w ramach zaliczania głównego wątku fabularnego gry, aczkolwiek nie zabrakło też miejsca dla zadań związanych z członkami drużyny czy drobnych zleceń. Opis przejścia uwzględnia wszystkie możliwe wybory i omawia konsekwencje podejmowanych decyzji. Solucja została ponadto wzbogacona mapami lokacji, w których rozwiązuje się questy. Ostatnia trzecia część poradnika to rozbudowany atlas świata. Najwięcej miejsca w atlasie zajmują wysokiej jakości mapy z licznymi oznaczeniami. Na kolejnych mapach zaznaczone zostały między innymi najcenniejsze skarby, miejsca odnajdywania sekretów czy punkty widokowe. Na pozostałą część atlasu świata składają się między innymi rozdziały poświęcone craftingowi (ulepszenia, schematy, składniki alchemiczne, przepisy i inne), handlarzom, napotykanym przeciwnikom, trenerom specjalizacji czy najlepszym przedmiotom dostępnym w grze. Dragon Age: Inkwizycja jest trzecią odsłoną popularnej serii gier RPG, której fabuła stanowi kontynuację wydarzeń zaprezentowanych w Dragon Age: Początek i Dragon Age II. W grze wcielamy się w zupełnie nowego bohatera, aczkolwiek w trakcie przygód napotykamy wiele postaci znanych z wcześniejszych odsłon cyklu.

Zawartość trzech głównych części oficjalnego poradnika do gry Dragon Age: Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Zawartość trzech głównych części oficjalnego poradnika do gry Dragon Age: Inkwizycja:

  • Przewodnik po świecie gry - Przedstawienie wszystkich najważniejszych elementów gry - utworzenia i rozwoju postaci, gromadzenia członków drużyny i zarządzania nią, staczania walk, odbywania rozmów, zamykania szczelin. Kompleksowe informacje na temat zasad dowodzenia siłami Inkwizycji. Zestawienia najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.
  • Kompletny opis przejścia - Bardzo szczegółowe opisy wszystkich głównych oraz pobocznych zadań znajdujących się w grze (także tych powiązanych z poszczególnymi towarzyszami), włącznie z ważnymi wyborami i ich konsekwencjami. Mapy lokacji odwiedzanych w ramach zaliczania questów.
  • Atlas świata - Kompletny zestaw map eksplorowanych w trakcie gry z zaznaczonymi najważniejszymi ich obszarami (cenne skarby, sekrety, punkty widokowe, ważne postacie i inne). Kompleksowe omówienie tematu craftingu, włącznie z listami dostępnych składników, schematów i receptur. Informacje na temat handlarzy, przeciwników, trenerów specjalizacji i najlepszych przedmiotów.

Jacek "Stranger" Hałas & Patrick "YxU" Homa (www.gry-online.pl)

Autorzy Poradnika

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów prehistorycznych, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. W swoim dorobku autorskim, oprócz ponad 200 poradników, ma również m.in. recenzje, zapowiedzi i teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki oraz taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując - w granicach rozsądku i wolnego czasu - na trofki i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę, szczególnie autorstwa Stephena Kinga oraz seriale (z klasyków najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej

Patrick Homa

Patrick Homa

Blisko dziesięć lat swojej freelancerskiej współpracy z GRYOnline.pl poświęcił pomaganiu graczom w zbieraniu sekretów i pokonywaniu wszelkich trudności jako autor poradników. Niestraszny mu żaden gatunek gier i uważa, że od grafiki i wodotrysków ważniejsza jest fabuła, model rozgrywki i mechaniki. Wolny czas spędza na przemierzaniu lasów rowerem i craftowaniu nowych "receptur" w kuchni. Wieczorami z pasją oddaje się też ściganiu w symulatorach wyścigowych.

więcej


Informacje o Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Poradnik zawiera : strony: 621, ilustracje: 1035 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 133.

Przewodnik po grze

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź Przewodnik po grze

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź Opis przejścia

Atlas świata

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź Atlas świata

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry