Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 29 lutego 2020, 09:42

autor: Radosław Wasik

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów AD 2020

Wśród gier, które idealnie nadają się do modowania seria Sims zawsze była w czołówce. Nie inaczej jest w przypadku „czwórki”. W 2020 roku znowu przyjrzeliśmy się temu artykułowi i dodaliśmy nowe mody.

Seria The Sims przyciągnęła wielu graczy możliwością stworzenia idealnego życia – kierowanie Simami pozwala na niesamowitą dowolność i tworzenie wymarzonych scenariuszy. Chociaż jestem też przekonany, że część fanów czerpie przyjemność ze znęcania się nad bezbronnymi postaciami (przypominam o bezwzględnym usuwaniu drabinek z basenu pełnego Simów – sprawcy są ciągle poszukiwani). Niezależnie od pobudek – rozgrywka w końcu może się znudzić i wtedy na ratunek przychodzą moderzy. Pod tym względem cykl The Sims zdecydowanie ma się czym pochwalić, bo dostępnych modyfikacji jest naprawdę sporo.

Najlepsze mody do The Sims 4 | 2020

 1. MC Command Center i Become a Sorcerer – wielofunkcyjne narzędzie do manipulowania grą i – czarodziejskie sztuczki
 2. Go to School i Explore Mode – szkolne życie i wakacyjne przygody
 3. Part Time Jobs – prace dorywcze
 4. Genie Mod – poproś o pokój na świecie
 5. After School – zajęcia pozaszkolne
 6. Haunted Mirror Mod – gnijąca panna młoda
 7. Ownable Cars – stylowe samochody
 8. Srsly's Complete Cooking Overhaul – kuchenne rewolucje
 9. Fairies Mod – ja latam! I rzucam uroki
 10. Have Some Personality Please – koniec bezsensownych rozmów
 11. Private Practice – profesjonalna służba zdrowia
 12. Nowe kariery – minister magii, zawodowy żołnierz i uliczny tancerz
 13. Różności – golenie brody i nowe ciuchy
 14. Usprawnienia rozgrywki – koniec z cieknącym kranem
 15. Nowe lokacje – prywatna twierdza

AKTUALIZACJE

W lutym 2020 przyniósł ze sobą kolejną aktualizację. Co powiecie na bardziej interaktywnych simów i nową karierę w służbie zdrowia wraz z wymogiem dbania o prawidłową wagę i ciśnienie krwi?

We wrześniu 2019 uzupełniliśmy naszą listę o dwie nowe propozycje – miłośnicy gotowania i fascynaci wróżek powinni być zadowoleni.

W maju 2019 roku tekst doczekał się kolejnej aktualizacji. Tym razem dodaliśmy w pełni funkcjonalne samochody, a także kilka nowych ścieżek kariery. Profesjonalny tancerz, inżynier elektryk czy wojownik Hordy prosto ze świata Warcrafta – jest w czym wybierać.

W lipcu 2019 roku artykuł został zaktualizowany o kilka modyfikacji. Dodaliśmy dżina spełniającego życzenia czy przerażającą pannę młodą.

Mody oferują nie tylko nowe domy czy ubrania, ale też całkowicie nowe rozwiązania i innowacyjne mechanizmy zabawy. Trzeba przyznać, że fani włożyli sporo pracy w rozwój simsowej sceny moderskiej.

W niniejszym artykule przedstawiamy najlepsze modyfikacje do The Sims 4 – od prostych usprawnień rozgrywki oraz nowych budynków po rozbudowane projekty z ciekawymi funkcjami. Nawet fani fantasy i czarodziejskich klimatów znajdą tutaj coś dla siebie. Jeśli jednak uważacie, że pominęliśmy jakieś niezwykle interesujące mody, nie omieszkajcie wspomnieć o tym w komentarzach.

JAK ZAINSTALOWAĆ MODY?

1. Na początek należy włączyć obsługę modów w The Sims 4. W tym celu uruchom grę, przejdź do zakładki „Opcje gry”, a następnie do zakładki „Inne”. W tym miejscu musisz zaznaczyć dwie opcje: „Włącz zawartość zmodyfikowaną i mody” oraz „Modyfikacje ze skryptami włączone”.

2. Następnie pobraną modyfikację trzeba rozpakować i przenieść do folderu Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods (rozpakowane pliki będą w formacie .package lub .ts4script).

3. Tyle, mody po uruchomieniu będą już działać.

{ramkaniebieska}

TWOIM ZDANIEM

Która część serii Sims jest Twoim zdaniem najlepsza?

The Sims 4
72,8%
The Sims 3
19,2%
The Sims 2
6,9%
The Sims
1,1%
Zobacz inne ankiety
The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Miejskie Życie

The Sims 4: Miejskie Życie

The Sims 4: Psy i koty

The Sims 4: Psy i koty

Najlepsze mody do gry Minecraft - niezłe modyfikacje do Minecrafta
Najlepsze mody do gry Minecraft - niezłe modyfikacje do Minecrafta

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier – i to nawet w 2020 roku – trudno się więc dziwić, że doczekała się tysięcy modów. Wybraliśmy więc najciekawsze modyfikacji do Minecrafta, żeby ułatwić Wam zadanie.

50 twarzy sima – ciemniejsza strona modów do The Sims 4
50 twarzy sima – ciemniejsza strona modów do The Sims 4

W trosce o najwyższą jakość rozrywki, przeszukaliśmy internet (bo istnieje nie tylko Wicked Whims) po to, by Wasze Sims 4 stały się trochę mniej cukierkowe. I może czasem, przy okazji, gdzieś tam ukradkiem, ledwie zauważalnie – niegrzeczne.

15 świetnych modów AD 2017 – Wiedźmin 3, Skyrim i Gothic na sterydach
15 świetnych modów AD 2017 – Wiedźmin 3, Skyrim i Gothic na sterydach

Modów jest niemal tyle, ile gier na Steamie. W tym zalewie łatwo przegapić najciekawsze – wybraliśmy więc 15 świetnych modyfikacji do takich kultowych gier jak Wiedźmin 3, Skyrim czy Gothic.