Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 9 września 2022, 11:45

autor: Jan Tracz

Pulp Fiction – Marvin. 10 najzabawniejszych śmierci w filmach

Spotkanie z kostuchą w realnym życiu nie jest niczym zabawnym, ale filmy rządzą się swoimi prawami. Dlatego dziś prezentujemy wam dziesięć najzabawniejszych śmierci ukazanych na wielkim ekranie.

Pulp Fiction – Marvin

Pulp Fiction, reż. Quentin Tarantino, 1994 - 10 najzabawniejszych śmierci w filmach - dokument - 2022-09-08
Pulp Fiction, reż. Quentin Tarantino, 1994
  1. Reżyser: Quentin Tarantino
  2. Rok produkcji: 1994
  3. Aktor wcielający się w postać: Phil LaMarr
  4. Gdzie obejrzeć: Chili, Canal+

Zestawienie kończymy tytułem samego Quentina Tarantino. Zapewne większość z Was choć raz w życiu obejrzała Pulp Fiction. Można się tym filmem zachwycać, można też stwierdzić, że to całe zamieszanie jest o nic. Ale nawet jeśli nie przepadamy za tzw. przeszarżowanym stylem reżysera, trudno jest nie docenić kompleksowości jego filmów. Zabawa czasem i miejscem akcji, złożeni bohaterowie, dywagowanie nad moralnością człowieka – tego w produkcjach Quentina, również w Pulp Fiction, jest całkiem sporo.

We wspomnianą kompleksowość wpisuje się również oryginalny humor. To humor wyzwolony, który nie zważa na granice dobrego smaku. Nic dziwnego, że przejawia się on także w scenach śmierci. Za przykład niech posłuży przypadkowa śmierć Marvina w Pulp Fiction.

Zostało jeszcze 44% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Jan Tracz