Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 5 września 2022, 14:05

Immortals: Fenyx Rising. Najlepsze gry z abonamentu Xbox Game Pass

„Netflix dla gier”, czyli abonament Xbox Game Pass pozwala wybierać z ponad setek świetnych tytułów. Czasem od przybytku aż głowa boli, więc prezentujemy najciekawsze produkcje, które warto zainstalować opłacając usługę Microsoftu.

Immortals: Fenyx Rising

  1. Rok wydania: 2020
  2. Producent: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Dostępność na platformach: PC, PS4, PS5, Switch, XONE. XSX/S
  5. W skrócie: klon nowej Zeldy z greckimi bogami

Abonament Game Pass kupisz tutaj

O czym jest Immortals: Fenyx Rising?

To tak w dużym skrócie grecka mitologia podana w bardzo radosnych, pstrokatych, pastelowych barwach. Prosta historia ratowania bogów z niewoli, czyli klasyczna walka dobra ze złem, będąca tak naprawdę uroczą przykrywką rozbudowanej gry akcji z otwartym światem, gdzie pierwsze skrzypce gra przede wszystkim eksploracja. W produkcji pokierujecie Fenyx dysponującą wieloma umiejętnościami ułatwiającymi jej płynne poruszanie się po antycznych, helleńskich terenach, a także wejdziecie w interakcje z wieloma znanymi twarzami kojarzonymi z kart podręczników czy starożytnych rzeźb. Niemała gratka dla miłośników tejże mitologii.

Zostało jeszcze 41% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Autor tekstów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Gracz od czasów świetności Amigi. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu recenzji i publicystki GOL-a. Czasem pisze też o filmach i technologii. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

SnowRunner

SnowRunner

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence

Gears 5

Gears 5

Trek to Yomi

Trek to Yomi

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection

Hitman Trilogy

Hitman Trilogy

Death's Door

Death's Door

Dlaczego kocham i nienawidzę Game Passa
Dlaczego kocham i nienawidzę Game Passa

Dużo, tanio, dobrze i wygodnie – czy można nie kochać Game Passa? Ano można, bo zmienia nasze podejście do elektronicznej rozrywki i gier w ogóle; według mnie – w negatywny sposób.

Gamepassa mieliśmy już 20 lat temu - o burzy, która przyszła zbyt wcześnie
Gamepassa mieliśmy już 20 lat temu - o burzy, która przyszła zbyt wcześnie

Abonamenty na gry w stylu Game Passa nie są nowym pomysłem. Projekty tego typu pojawiły się jeszcze pod koniec XX wieku, gdy firmy takie jak Kesmai wdrożyły model biznesowy, w którym dzisiaj z powodzeniem działa Microsoft.

Dlaczego gramy w to, co każe nam Game Pass?
Dlaczego gramy w to, co każe nam Game Pass?

Kiedyś graliśmy w co popadnie, bo gry były drogie i było ich mało. Teraz dużo większym problemem staje się wybór, na co przeznaczymy nasz cenny wolny czas. Z pomocą przychodzą abonamenty, które powoli zaczynają decydować o tym, w co gramy.