Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 27 lutego 2021, 11:29

autor: Froozyy

11 gier z najlepszą grafiką w 2021 roku

2021 rok to pierwszy pełny rok z nową generacją konsol. Dlatego postanowiliśmy się przyjrzeć najpiękniejszym grom, które wyjdą w najbliższych 12 miesiącach i spróbują spalić nasze pecety i konsole.

Od startu nowej generacji minęło już nieco czasu, ale do tej pory nie mieliśmy jeszcze zbyt wielu okazji do wypróbowania prawdziwie „next-genowych” produkcji. Z doświadczenia raczej wiemy, że 2021 rok najpewniej nie będzie pod tym względem przełomowy, ale nie oznacza to, że nie czekają nas tytuły, które przynajmniej pod względem graficznym mają prezentować zupełnie nowy poziom. I właśnie pod tym kątem postanowiliśmy przyjrzeć się nadchodzącym premierom, po czym wybraliśmy te, które powinny zachwycić nas swoją oprawą.

Crimson Desert

CRIMSON DESERT W SKRÓCIE

  1. Producent: Pearl Abyss
  2. Wydawca: Pearl Abyss
  3. Platformy: PC, PS4, XOne
  4. Data premiery: 2021

Kojarzycie to całkiem nieźle wyglądające MMO Black Desert koreańskiego studia Pearl Abyss? Jeśli tak, to wiecie najpewniej, że od jakiegoś czasu twórcy pracują również nad jego prequelem, który ostatecznie wyewoluował już w całkowicie samodzielną produkcję. Crimson Desert, bo o tym tytule mowa, będzie MMO z naciskiem na fabułę, PvE i klasyczną erpegową zabawę. W ramach kampanii przeniesiemy się na kontynent Pywel i poznamy historię najemnika Macduffa, starającego się wraz ze swoją kompanią przeżyć i odzyskać utracone kiedyś ziemie. Jego czyny wpłyną nie tylko na los jego samego oraz jego najbliższych, ale także na przyszłość całego Pywel.

Świat, do którego trafimy, składać się będzie z rozmaitych regionów – równin, pustyń czy skutych lodem terenów – co pozwoli na pokazanie możliwości graficznych tej produkcji w różnych formach. Patrząc na pierwsze materiały z gry, bez wątpienia da się stwierdzić, że deweloperzy chcą zachwycić oprawą –bardzo szczegółową i realistyczną. Jasne, według niektórych jest to być może zbyt duży przepych, ale nie da się ukryć, że Crimson Desert będzie jedną z najlepiej prezentujących się produkcji w 2021 roku. Rzućcie tylko okiem na poniższy zwiastun pokazujący rozgrywkę.

  1. Więcej o grze Crimson Desert
TWOIM ZDANIEM

Czy grafika ma dla Ciebie duże znaczenie?

Tak, ale nie chodzi o wielokąty, ma być estetyczna i przemyślana.
61,3%
Nie, liczy się fabuła i gameplay.
25,1%
Tak, niech karta graficzna zapłonie! AHAHAHAHA!
13,6%
Zobacz inne ankiety
Resident Evil Village

Resident Evil Village

The Day Before

The Day Before

Horizon: Forbidden West

Horizon: Forbidden West

Kena: Bridge of Spirits

Kena: Bridge of Spirits

Hellblade II: Senua's Saga

Hellblade II: Senua's Saga

Crimson Desert

Crimson Desert

Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI