Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 31 stycznia 2018, 15:00

autor: Czarny Wilk

Bez umiaru pożre gry oraz filmy, nie pogardzi też soczystym komiksem albo dobrze upieczonym serialem.

Gry lutego 2018 – najciekawsze premiery i konkurs

Luty przynosi ze sobą debiut wyczekiwanego od lat Kingdom Come: Deliverance oraz świetnie zapowiadających się odświeżeń klasyków – Shadow of the Colossus oraz Age of Empires: Definitive Edition.

Nietrudno wskazać jeden debiutujący w lutym tytuł, który wyróżnia się szczególnie wysokimi oczekiwaniami polskich graczy. Kingdom Come Deliverance kazało na siebie czekać długie lata, ale jeśli dowodzony przez twórcę Mafii zespół wywiąże się z obietnic i zaprezentuje wyjątkowo realistyczną grę fabularną osadzoną w pozbawionym jakiejkolwiek magii świecie stawiającym na historyczne realia, to cierpliwość się opłaci.

Drugi miesiąc roku to także debiut dwóch gruntownie odświeżonych przedstawicieli klasyki. Shadow of the Colossus pozwoli ponownie powalić szesnaście majestatycznych, stworzonych od postaw przy użyciu współczesnej technologii kolosów i zwiedzić wzbudzającą przejmujące poczucie osamotnienia krainę. Age of Empires: Definitive Edition da nam natomiast okazję do przypomnienia sobie kultowej strategii czasu rzeczywistego, umilając tym samym oczekiwanie na będącą w produkcji pełnoprawną czwartą odsłonę cyklu.

Czy „Wiedźmin bez magii” zadowoli miłośników gier RPG? - 2018-01-31
Czy „Wiedźmin bez magii” zadowoli miłośników gier RPG?

Miłośnicy mniejszych, wyróżniających się stylistyką produkcji powinni zainteresować się Fe oraz Symmetry. Ten pierwszy tytuł to bajecznie wyglądająca platformówka, w której jako niezwykłe stworzenie zwiedzimy oniryczny świat. Symmetry to natomiast polska gra o przetrwaniu na obcej, niebezpiecznej planecie, wyróżniająca się wokselową oprawą wizualną.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wskazana w komentarzu pozycja na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma najbardziej oczekiwaną przez siebie grę.

Aby wygrać, do 25 lutego 2018 roku trzeba podać najbardziej wypatrywany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić swój wybór. Opinię tę należy umieścić w komentarzu pod niniejszym artykułem. Dodatkowo, będąc zalogowanym, należy odszukać wybraną produkcję w naszej encyklopedii gier i przyznać jej „łapkę w górę”. Trafi ona wówczas do kolekcji gier użytkownika. Najpierw jednak koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra Miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w zabawie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika Wy1m4g1n0w4ny.

Nagrody w konkursie sponsoruje SKLEP GRYOnline.pl.

TWOIM ZDANIEM

Na którą grę lutego czekasz najbardziej?

Kingdom Come: Deliverance
59,2%
Shadow of the Colossus
9,8%
Civilization 6: Rise and Fall
6,6%
Age of Empires: Definitive Edition
6,2%
Battlefield 1: Apokalipsa
4,1%
Bayonetta 1 oraz Bayonetta 2
2,3%
Fe
2,2%
Metal Gear Survive
1,8%
Battalion 1944
1,8%
Rust
1,6%
The Council
1,6%
Gravel
1,4%
Symmetry
1,4%
Zobacz inne ankiety
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Shadow of the Colossus

Shadow of the Colossus

Age of Empires: Definitive Edition

Age of Empires: Definitive Edition

Battalion 1944

Battalion 1944

The Council

The Council

Gravel

Gravel

Fe

Fe

Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

Gry kwietnia 2018 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry kwietnia 2018 – najciekawsze premiery i konkurs

W kwietniu szczególne powody do radości czekają posiadaczy PlayStation 4, na której ukaże się szósta Yakuza oraz długo wyczekiwane nowe rozdanie serii God of War. Nareszcie zagramy też w Frostpunka oraz finalną wersję The Forest.

Gry marca 2018 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry marca 2018 – najciekawsze premiery i konkurs

W tym miesiącu czeka nas sporo ciekawych debiutów. Powróci seria Far Cry. Swój nowy projekt zaprezentują twórcy This War of Mine. Miłośnicy kooperacji natomiast będą mogli wybierać spośród klimatów pirackich, fantasy i więziennych.

Gry stycznia 2018 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry stycznia 2018 – najciekawsze premiery i konkurs

Początek roku to przede wszystkim uczta dla fanów bijatyk – w krótkim odstępie czasu wyjdą Dragon Ball FighterZ i Street Fighter V: Arcade Edition, aż dwaj solidni pretendenci do miana gatunkowego króla. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy gier RPG.