Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 30 czerwca 2014, 11:50

Sniper Elite III: Afrika trafia bez pudła. Top 10 UK (22 - 28 czerwca)

Sniper Elite III: Afrika zostało najlepiej sprzedającą się grą w handlu detalicznym na wyspach brytyjskich. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem brytyjskiej listy bestsellerów ubiegłego tygodnia.

Wyprawa do Afryki Północnej opłacała się ekipie Rebellion, gdyż ich najnowsza snajperska propozycja - Sniper Elite III: Afrika - w premierowym tygodniu z miejsca wspięła się na sam szczyt listy brytyjskich bestsellerów ubiegłego tygodnia. Tym samym poprzedni lider, EA Sports UFC, w tym notowaniu musiał zadowolić się dopiero trzecim miejsce. Watch_Dogs bez zmian, na miejscu drugim.

Drugą nowością w pierwszej dziesiątce jest debiutujący na pozycji siódmej GRID Autosport, czyli prawdopodobnie wyścigowe pożegnanie Codemasters z odchodzącą generacją sprzętu. Poza listę wypadło 2014 FIFA World Cup Brazil. Poza Sniper Elite III i GRID-em w pierwszej czterdziestce pojawiły się jeszcze propozycje Activision Blizzard i Bandai Namco - są to kolejno Transformers: Rise of the Dark Spark (miejsce 12) i One Piece: Unlimited World Red (miejsce 28).

1.

Sniper Elite III: Afrika

2.

Watch_Dogs

3.

EA Sports UFC

4.

Titanfall

5.

Wolfenstein: The New Order

6.

FIFA 14

7.

GRID Autosport

8.

Call of Duty: Ghosts

9.

Minecraft: Xbox 360 Edition

10.

Minecraft: PlayStation 3 Edition