Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry w Polsce 5 grudnia 2003, 10:55

autor: Licomp Empik Multimedia Press Release

,,Call of Duty'' i ,,Bob Budowniczy Przygody na zamku'' od dziś w sprzedaży

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma LEM dziś wprowadzi do sprzedaży 2 nowe, oczekiwane tytuły: „Call of Duty” oraz „Bob Budowniczy - Przygody na zamku”. Obie gry mogą być wspaniałym prezentem na zbliżające się Mikołajki albo pod choinkę. „Bob Budowniczy - Przygody na zamku'' to już trzeci tytuł z popularnej w Polsce serii gier o przygodach Boba. Gra z pewnością ucieszy najmłodszych użytkowników komputerów (od 3 lat), z myślą o których przygotowano profesjonalną, polską wersję językową. Oprócz wielu gier logiczno-zręcznościowych, plansz do druku i kolorowania, najmłodsi znajdą tu wiele piosenek znanych z serialu animowanego „Bob Budowniczy” (emisja w TVP1).

Natomiast gra ,,Call of Duty'' przeznaczona jest dla starszych graczy. Pozwala wcielić się w żołnierza wojsk amerykańskich, brytyjskich i radzieckich podczas najbardziej zaciętych bitew II Wojny Światowej. Podczas lądowania w Normandii, w obronie Stalingradu, w walkach na przedpolach Warszawy będziemy bić się o każdy kawałek ziemi, o każdy budynek. Realistyczne odwzorowanie walk oraz wspaniała atmosfera gry udzieli się każdemu. ,,Call of Duty'' to gwarancja wspaniałej zabawy przez długie (zimowe) wieczory.

Obie gry dostępne są we wszystkich dobrych sklepach z multimediami na terenie kraju: ,,Bob Budowniczy - Przygody na zamku'' w cenie 49 zł, ,,Call of Duty'' - sugerowana cena detaliczna to 149 zł.

Call of Duty Classic

Call of Duty Classic