Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Diablo III Najnowsze wiadomości i informacje

Oto specjalna edycja Nintendo Switch nawiązująca do Diablo 3

AlexB, 16 października 2018, 11:10

Firma Nintendo zaprezentowała specjalną edycję Switcha, wyglądem nawiązującą do Diablo III. W skład zestawu, prócz samej konsoli, wejdą elegancki pokrowiec oraz kod do ściągnięcia popularnego hack'n'slasha od studia Blizzard. Całość będzie można zakupić od 2 listopada.

Blizzard jednak nie planuje rozgrywki cross-platformowej w Diablo 3

Jakub Mirowski, 13 października 2018, 13:17

Doniesienia serwisu Business Insider o tym, że Blizzard aktywnie stara się umożliwić graczom w Diablo III wspólną rozgrywkę międzyplatformową, zostały zdementowane przez przedstawicieli firmy.

Reign of Terror nowym projektem z uniwersum Diablo?

AlexB, 12 października 2018, 15:05

W oficjalnym sklepie firmy Blizzard pojawiły się gadżety noszące wspólną nazwę Diablo Reign of Terror. Niewykluczone, że w ten sposób poznaliśmy tytuł nowej produkcji należącej do kultowej serii hack'n'slashy. Diablo 4 w drodze?

Data premiery i cena Diablo 3 Eternal Collection na Nintendo Switch

Vergil, 13 września 2018, 18:45

Firma Blizzard Entertainment podzieliła się datą premiery Diablo III: Eternal Collection na Nintendo Switch. Produkcja trafi na konsolę giganta z Kioto za niespełna dwa miesiące.

Diablo 3 na Nintendo Switch zapowiedziane

Vergil, 16 sierpnia 2018, 20:01

Firma Blizzard Entertainment oficjalnie potwierdziła, że Diablo III w wersji Eternal Collection zmierza na Nintendo Switch. Tytuł wzbogacony o szereg ekskluzywnych dodatków zostanie wydany jeszcze w tym roku.

Diablo III na Switchu jeszcze w tym roku?

Serek, 16 sierpnia 2018, 10:35

Według kolejnego przecieku, użytkownicy Nintendo Switch dostaną możliwość zagrania w Diablo III jeszcze w tym roku. Tak wynika z artykułu opublikowanego przez Forbesa. Z jego treści znamy też szczegóły wydania.

Blizzard tworzy kilka gier w uniwersum Diablo?

Entelarmer, 8 sierpnia 2018, 19:05

Firma Blizzard poinformowała o swoich planach dotyczących marki Diablo. Jak się okazuje, twórcy pracują nad kilkoma projektami. Więcej na ich temat może zostać ujawnione jeszcze w tym roku.

Diablo 3 na Switcha coraz pewniejsze; Blizzard nabiera wody w usta

Góral, 6 marca 2018, 16:05

Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że firma Blizzard Entertainment prawdopodobnie przymierza się do wydania gry Diablo III w wersji na konsolę Switch. Dziś anonimowe źródło serwisu Eurogamer potwierdziło konwersję.

Blizzard bawi się przełącznikiem - Diablo 3 na Switcha potwierdzone?

AlexB, 2 marca 2018, 10:05

Firma Blizzard zamieściła na Twitterze interesujący film, który może sugerować, że plotki na temat przeniesienia Diablo 3 na Nintendo Switch są prawdziwe. Tytuł miałby pojawić się na konsoli giganta z Kioto na początku 2019 roku.

Diablo 3 i Fortnite zmierzają na Switcha?

Aquma, 21 lutego 2018, 11:08

Dziennikarz branżowy Marcus Sellers, powołując się na zasłyszane informacje, twierdzi, że na Nintendo Switch trafi zarówno Diablo 3 od Blizzard Entertainment, jak i rozwijana przez Epic Games strzelanka Fortnite.

Diablo 3 - wydarzenie Ciemność nad Tristram powróci za kilka dni

Góral, 29 grudnia 2017, 12:11

W dniach 1-30 stycznia 2018 roku fani gry Diablo 3 będą mogli ponownie wziąć udział w wydarzeniu Ciemność nad Tristram, które zaoferuje m.in. lokacje z pierwszej części serii i zmienioną grafikę.

Dziś premiera pakietu Diablo III: Przebudzenie Nekromantów

Entelarmer, 27 czerwca 2017, 13:40

Pod koniec dnia zadebiutuje Diablo III: Przebudzenie Nekromantów - nowe rozszerzenie do trzeciej odsłony serii Diablo. Wraz z dodatkiem firma Blizzard udostępni aktualizację 2.6.0. Wśród nowości znalazły się m.in. nowa klasa postaci oraz Szczeliny Wyzwań.

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów ukaże się za tydzień

Góral, 20 czerwca 2017, 17:11

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że Przebudzenie Nekromantów, drugi dodatek do gry Diablo III, ukaże się 27 czerwca na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach, wraz z aktualizacją 2.6.0. Jednocześnie potwierdzono Eternal Collection na PS4 i XOne.

Powstaje Diablo III: Eternal Collection na PS4 i XOne

Góral, 5 czerwca 2017, 20:54

Dzięki amerykańskiej organizacji ratingowej ESRB dowiedzieliśmy się, że studio Blizzard planuje wypuścić na konsolach PlayStation 4 i Xbox One drugą edycję gry Diablo III - Diablo III: Eternal Collection.

Diablo III - przegląd umiejętności nekromantów

Adrian Werner, 13 kwietnia 2017, 11:20

Ruszyły zamknięte testy klasy nekromanty w ramach Diablo III. Z tej okazji autorzy wypuścili obszerny artykuł opisujący wszystkie umiejętności tego typu postaci.

Diablo III – pierwszy sezon rankingowy na konsolach rozpocznie się 1 kwietnia

Entelarmer, 22 marca 2017, 09:18

Firma Blizzard ujawniła datę wprowadzenia rozgrywek rankingowych Diablo III na konsolach. Pierwszy sezon dla posiadaczy Xboksa One i PlayStation 4 rozpocznie się 1 kwietnia o godzinie 2:00, wraz z dziesiątym sezonem na PC.

Diablo III - fragment rozgrywki postacią Nekromanty

AlexB, 15 marca 2017, 09:30

Serwis DualShockers opublikował film przedstawiający rozgrywkę klasą Nekromanty, która zostanie dodana w najnowszym dodatku DLC do Diablo III. Zaprezentowano również kilka grafik ukazujących, jak prezentuje się kobieca wersja tej postaci.

Blizzard kończy ze wspieraniem systemów Windows XP i Vista

Góral, 18 lutego 2017, 10:31

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że w tym roku zaprzestanie dalszego wspierania systemów operacyjnych Windows XP i Vista w grach World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone: Heroes of Warcraft i Heroes of the Storm.

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów - kolejne szczegóły o nowej klasie

Góral, 28 stycznia 2017, 15:33

Studio Blizzard Entertainment zorganizowało sesję Q&A z odpowiedzialną za kontakt ze społecznością Brandy Camel, wiodącym artystą od efektów specjalnych Julianem Love oraz starszym projektantem Travisem Dayem. Pracownicy firmy opowiedzieli o dodatku Diablo III: Przebudzenie Nekromantów.

Diablo III - nowe informacje o aktualizacji 2.4.3: Ciemności nad Tristram [news zaktualizowany]

Góral, 5 stycznia 2017, 09:33

Diablo III wkrótce doczeka się aktualizacji 2.4.3: Ciemności nad Tristram, wprowadzającej do gry nową lokację z lochami i przeciwnikami z pierwszej części serii. Studio Blizzard Entertainment zdradziło kilka dodatkowych informacji na jej temat oraz zaprezentowało fragmenty rozgrywki.

Diablo III - szczegóły na temat nekromanty

Góral, 5 listopada 2016, 17:34

Wiemy już, że w przyszłym roku w grze Diablo III pojawi się kolejna klasa postaci - nekromanta. Studio Blizzard Entertainment postanowiło wyjawić nieco więcej szczegółów związanych z nowym bohaterem.

Diablo III na BlizzConie 2016 – nekromanta i aktualizacja inspirowana Diablo [aktualizacja]

Draug, 5 listopada 2016, 12:04

Podczas BlizzConu 2016 firma Blizzard Entertainment podzieliła się wreszcie planami na przyszłość Diablo III. W grze niedługo znajdą się obszerne lochy i bossowie inspirowani pierwszym Diablo, a w przyszłym roku zobaczymy płatne DLC z nową klasą postaci - Przebudzenie Nekromantów (ang. Rise of the Necromancer Pack). [Aktualizacja: nowe informacje o patchu 2.4.3 - Ciemności nad Tristram]

Powrót nekromanty w Diablo III? Kolejny przeciek i spekulacje

Entelarmer, 2 listopada 2016, 10:05

W sklepie Blizzard Gear pojawiła się grafika koncepcyjna autorstwa Johna Muellera z firmy Blizzard. Wiele zdaje się wskazywać na jej związek z serią Diablo, co wystarczyło, by fani ponownie zaczęli snuć spekulacje na temat przyszłości cyklu.

Ósmy sezon w Diablo III rozpoczęty

Movis, 22 października 2016, 13:55

Od wczoraj gracze mogą cieszyć się kolejnym sezonem w Diablo III od studia Blizzard Entertainment. By powalczyć o przygotowane przez twórców nagrody, wystarczy stworzyć nową postać w tym trybie lub przenieść do niego starszego bohatera niesezonowego.

Szczegóły imprezy BlizzCon 2016; brak panelu na temat przyszłości Diablo

luckie, 14 października 2016, 12:25

Na oficjalnej stronie konwentu BlizzCon 2016 zamieszczono szczegółową mapę hali konferencyjnej oraz dokładny program imprezy. Studio Blizzard Entertainment szykuje kilka wykładów na temat przyszłości swoich serii gier, ale wśród nich zabraknie Diablo.

Diablo III - Blizzard wyjawił pierwsze szczegóły na temat ósmego sezonu

Góral, 13 października 2016, 16:18

Jutro zakończy się siódmy sezon w grze Diablo III, a 24 października o godzinie 17:00 czasu polskiego rozpocznie się kolejny. W związku z tym studio Blizzard Entertainment postanowiło wyjawić kilka szczegółów na jego temat.

Diablo III - wkrótce koniec siódmego sezonu

Góral, 2 października 2016, 14:11

14 października o godzinie 17:00 czasu polskiego zakończy się siódmy sezon w grze Diablo III - poinformowało studio Blizzard Entertainment. Przy okazji ujawniono, że ósmy sezon rozpocznie się 21 października.

Rozpoczął się siódmy sezon w Diablo III

Góral, 7 sierpnia 2016, 12:07

Studio Blizzard Entertainment rozpoczęło we wszystkich regionach siódmy sezon w grze Diablo III. By dołączyć do zabawy, wystarczy stworzyć postać sezonową, która będzie walczyć o nagrody.

Diablo III z nowymi poziomami trudności Udręki w patchu 2.4.2

Aidan, 3 sierpnia 2016, 14:22

Diablo III otrzymało łatkę oznaczoną numerem 2.4.2, wnoszącą ze sobą zmiany w kwestiach balansu rozgrywki oraz jej mechaniki. Ponadto przygotowuje ona grę do rozpoczynającego się 5 sierpnia sezonu 7. dla graczy kompetetywnych.

Diablo III - wkrótce koniec szóstego sezonu

Góral, 9 lipca 2016, 11:50

Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że szósty sezon w Diablo III zakończy się w Europie w piątek 22 lipca o godz. 17:00 czasu polskiego. Z kolei siódmy sezon rozpocznie się 5 sierpnia o tej samej godzinie.

Najlepsze cosplaye - szamanka z gry Diablo III

Adrian Werner, 3 lipca 2016, 18:36

W najnowszym wydaniu naszego cyklu cosplayowego gości Sallozare, która wcieliła się w szamankę z Diablo III.

Najlepsze cosplaye - archanioł Imperius z Diablo III

Adrian Werner, 8 czerwca 2016, 10:55

Bohaterem kolejnego odcinka naszego cyklu cosplayowego uczyniliśmy archanioła Imperiusa z gry Diablo III. W postać wcielił się Fabricator Djinn.

Diablo III - rozpoczęto szósty sezon

Góral, 30 kwietnia 2016, 15:34

We wszystkich regionach rozpoczął się szósty sezon w grze Diablo III (wersja PC). Podczas zabawy można zdobyć rozmaite nagrody, w tym nowe elementy ozdobne, tytuł Zdobywcy czy też Dar Haedriga.

Diablo III - piąty sezon dobiegnie końca za dwa tygodnie

Adrian Werner, 1 kwietnia 2016, 12:59

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że piąty sezon Diablo III dobiegnie końca 15 kwietnia. Dwa tygodnie później wystartuje sezon szósty.

Diablo III już niedługo w modelu free-to-play?

Novameh, 15 marca 2016, 15:37

W sieci pojawiły się pogłoski sugerujące, że najnowsza odsłona serii Diablo od studia Blizzard Entertainment może niedługo zmienić swój model biznesowy na darmowy z mikropłatnościami.

Diablo III - ruszył piąty sezon

Jakub Mirowski, 17 stycznia 2016, 10:00

Rozpoczął się piąty sezon rozgrywek sezonowych w Diablo III. Potrwa on około trzy miesiące i wprowadza sporo zmian do znanej dotychczas formuły: znikną m.in. unikatowe przedmioty legendarne, pojawi się za to możliwość odrodzenia sezonowego.

Diablo III - aktualizacja 2.4.0 zadebiutowała w Europie

Góral, 13 stycznia 2016, 11:01

Miłośnicy gry Diablo III mogą już cieszyć się nowymi elementami wprowadzonymi wraz z aktualizacją 2.4.0. Patch udostępnił m.in. Wyspę Szarej Pustki, powiększył obszary Sanktuarium oraz Wiecznej Kniei, a także oddał do naszej dyspozycji Podziemia Zestawów, Wzmocnione Szczeliny i nie tylko.

Diablo III - koniec testów aktualizacji 2.4.0 w poniedziałek

Góral, 9 stycznia 2016, 15:56

Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że aktualizacja 2.4.0, dostępna obecnie na Publicznym Serwerze Testowym, doczeka się wkrótce oficjalnej premiery. W związku z tym testowe serwery zostaną zamknięte w najbliższy poniedziałek.

Diablo III - garść informacji o piątym sezonie rankingowym

Entelarmer, 23 grudnia 2015, 11:40

Firma Blizzard ujawniła zmiany w rozgrywkach rankingowych, które zadebiutują wraz z rozpoczęciem piątego sezonu. Znikną legendarne przedmioty sezonowe, a w grze pojawi się opcja odrodzenia sezonowego.

Diablo III - czwarty sezon rankingowy zakończy się 30 grudnia

Góral, 16 grudnia 2015, 14:01

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że czwarty sezon rankingowy w grze Diablo III zakończy się 30 grudnia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Natomiast sezon piąty rozpocznie się w piątek 15 stycznia również o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Zobacz zwiastun Wyspy Szarej Pustki - nowej lokacji z Diablo III

Góral, 13 grudnia 2015, 14:57

Studio Blizzard Entertainment zaprezentowało Wyspę Szarej Pustki - nową lokację z gry Diablo III, która trafi do produkcji wraz z patchem 2.4.0. Ponadto deweloper zdradził kilka informacji na temat tego obszaru.

Diablo III doczeka się aktualizacji 2.4.0. Zobacz przegląd nowości

Arantasar, 8 listopada 2015, 14:40

W najbliższych dniach na Publiczny Serwer Testowy trafi aktualizacja do gry Diablo III. Poprawka oznaczona numerem 2.4.0 wprowadzi między innymi nowy obszar zmagań, odświeżone zestawy przedmiotów, premierowych przeciwników, dodatkowe funkcjonalności oraz bardziej pojemną skrytkę.

Najlepsze cosplaye - Szamanka z Diablo III

Adrian Werner, 19 października 2015, 07:59

W kolejnym odcinku naszego cyklu cosplayowego wystąpiła Evgeniya Rukavitsina, która przebrała się za Szamankę z Diablo III.

W Diablo III rozpoczęto czwarty sezon rankingowy

Góral, 30 sierpnia 2015, 12:54

Diablo III, popularna gra hack'n'slash od studia Blizzard Entertainment, doczekała się kolejnego, czwartego sezonu rankingowego. Od wczoraj wszyscy zainteresowani mogą stworzyć sezonowego bohatera i wyruszyć na kolejną przygodę.

Diablo III - aktualizacja 2.3.0 już dostępna na europejskich serwerach

Entelarmer, 26 sierpnia 2015, 12:05

Studio Blizzard Entertainment udostępniło patch 2.3.0 do gry Diablo III na PC dla graczy w Ameryce Północnej oraz Europie. Oprócz pomniejszych zmian, wprowadzono zapowiedziane wcześniej Ruiny Seszeronu oraz kostkę Kanaiego. Konsolowa wersja aktualizacji powinna pojawić się niebawem.

Diablo III - koniec trzeciego sezonu rankingowego

Entelarmer, 24 sierpnia 2015, 10:40

Wczoraj zakończył się trzeci sezon rozgrywek rankingowych w grze Diablo III. Czwarty sezon ruszy pod koniec tego tygodnia, a nieco wcześniej powinien ukazać się patch 2.3.0.

Diablo III – ujawniono szczegóły na temat czwartego sezonu

Renox, 12 sierpnia 2015, 14:35

Studio Blizzard ujawniło kilka interesujących szczegółów odnośnie czwartej odsłony rankingowych rozgrywek w Diablo III. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej gry, w kolejnym sezonie gracze znajdą między innymi specjalny interfejs postępów, nowe przedmioty legendarne oraz kolejne podboje i osiągnięcia.

Blizzard pracuje nad nowym Diablo?

Meehow, 11 sierpnia 2015, 10:10

Jak wynika z ogłoszenia na stronie rekrutacyjnej studia Blizzard Entertainment, trwają prace nad jeszcze niezapowiedzianym projektem osadzonym w uniwersum Diablo.

Diablo III - zakończenie trzeciego sezonu nastąpi 23 sierpnia

Góral, 8 sierpnia 2015, 09:00

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że zakończenie trzeciego sezonu w grze Diablo III nastąpi 23 sierpnia. Kilka dni później rozpocznie się jednak czwarty sezon.

Sprzedaż Diablo III przekroczyła 30 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 5 sierpnia 2015, 10:45

Studio Blizzard i firma Activision pochwaliły się, że sprzedaż Diablo III przekroczyła 30 mln egzemplarzy.