Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2023, 12:50

Do Diablo Immortal zmierza moc nowości, Splintered Souls to ostatnia aktualizacja w tym roku

Ostatnia duża aktualizacja do Diablo Immortal w tym roku wkrótce trafi do graczy. Wprowadzi nowe łupy, strefę, bossów etc.

Źródło fot. Blizzard Entertainment / Microsoft.
i

Firma Blizzard Entertainment zapowiedziała Splintered Souls – nową aktualizację do Diablo Immortal. To drugie tak duże uaktualnienie od debiutu pełnej wersji gry na komputerach osobistych w sierpniu, po wrześniowym Mrocznym odrodzeniu.

Na razie twórcy nie podzielili się szczegółowymi informacjami na temat nowej zawartości. Niemniej dyrektor generalny Diablo Rod Fergusson i główny projektant Scott Burges zdradzili co nieco informacji w krótkim zwiastunie Splintered Shards. Teaser możecie obejrzeć poniżej.

Poza nowymi łupami do Diablo Immortal zmierza zupełnie nowa strefa (Southern Dread lands), jak również niewidziane wcześniej chowańce, kompani, bossowie. Oczywiście nie zabraknie też nowych łupów do zdobycia (także w ramach Widmowego Bazaru), a aktualizacja będzie kontynuować główny wątek fabularny. Twórcy wspomnieli również o nowych trybach zabawy PvE oraz powrocie czegoś „bardzo, bardzo znajomego”.

Więcej mamy dowiedzieć się z komunikatów, które będą publikowane w mediach społecznościowych i oficjalnej stronie serii Diablo w tygodniach poprzedzających debiut nowej zawartości. Aktualizacja Splintered Souls pojawi się w Diablo Immortal w połowie grudnia.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z Gry-Online.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej