Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2023, 14:46

Diablo Immortal na PC dojrzało po 14 miesiącach w otwartej becie

Diablo Immortal oficjalnie zadebiutowało w pełnej wersji na PC. Przy okazji premiery wydania 1.0 do gry trafiła spora aktualizacja, która wprowadza do tytułu czasowy tryb a la battle royale.

Źródło fot. NetEase/Blizzard Entertainment.
i

Diablo Immortal po 14 miesiącach spędzonych w otwartej becie w końcu zadebiutowało w pełnej wersji na komputerach osobistych.

Aby uczcić wydanie pełnej wersji Diablo Immortal na PC, Blizzard przygotował specjalny pakiet premium, Umysł Surogata, który można nabyć do 23 sierpnia – wyłącznie na komputerach osobistych.

W jego skład wchodzą:

  • 300 Wiecznych Kul,
  • 2 legendarne herby,
  • 3 rzadkie herby,
  • 10 kluczy aspiranta.

Ponadto wraz z pełną wersją Diablo Immortal na PC do gry zawitały drobne usprawnienia graficzne, o których możecie przeczytać więcej pod tym adresem.

Duża aktualizacja i nowy tryb PvP

To nie wszystko, ponieważ debiut Diablo Immortal na PC zbiegł się z wyjściem nowej, dużej aktualizacji, która wprowadziła do gry nowy tryb PVP – Dzika Bijatyka – a ponadto przywróciła inne wydarzenia i dodała sposób na zdobycie większej ilości konkretnych legendarnych klejnotów.

Dzika Bijatyka jest czasowym trybem, który będzie dostępny w grze do 23 sierpnia, a którego założenia przypominają tryb Battle Royale.

  • W jego ramach naprzeciwko siebie stają maksymalnie cztery sześcioosobowe drużyny.
  • Wszyscy startują od 1. poziomu.
  • Wydarzenie polega na wspólnym „levelowaniu” odnajdywaniu sprzętu i eliminacji wszystkiego, co gracze spotkają na swojej drodze.
  • Arena zmagań w miarę upływu czasu zmniejsza się, zmuszając drużyny do starć między sobą.
  • Celem rozgrywki jest zostanie ostatnią ocalałą drużyną na planszy.
  • Nagrodą za zwycięstwo są punkty do specjalnego rankingu Dzikich Bijatyk.

Równie istotną zmianą, jaką wprowadził najnowszy patch do Diablo Immortal, jest czasowy system „modyfikacji tabel upuszczania legendarnych klejnotów”.

Co to oznacza? Do 23 sierpnia gracze będą mogli włączyć zmodyfikowaną tabelę „dropu” legendarnych klejnotów, która pozwoli wybrać im 12 pięciogwiazdkowych przedmiotów tego typu.

Za każdym razem, gdy wypadnie pięciogwiazdkowy legendarny klejnot, gracz ma gwarancję, że będzie to jeden z zaznaczonych wcześniej skarbów.

Patch wprowadził do gry również mniejsze zmiany i poprawki, np. nagrody za pomoc innym graczom w pokonaniu bossów Piekielnego Relikwiarza.

Po komplet informacji na temat najnowszej aktualizacji do Diablo Immortal odsyłamy Was do oficjalnej listy zmian, którą znajdziecie pod tym adresem.

Marcin Przała

Marcin Przała

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Grami interesuje się od najmłodszych lat, a szczególne miejsce w jego sercu zajmują Call of Duty 4: Modern Warfare i Dragon Age: Początek. Zamiłowanie do elektronicznej rozrywki sprawiło, że tematem jego pracy licencjackiej stało się zjawisko immersji. Dzisiaj przede wszystkim miłośnik soulslike'ów oraz klasycznych RPG-ów. Poza grami lubi literaturę z gatunku dark fantasy, a ponadto od wielu lat z zapartym tchem śledzi rozgrywki angielskiej Premier League, gdzie gra jego ukochany klub – Chelsea.

więcej