Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 marca 2015

Oddworld: New N' Tasty, OlliOlli 2 i inne gry w marcowej ofercie PlayStation Plus

Góral, 3 marca 2015, 22:03

Poznaliśmy marcową ofertę usługi PlayStation Plus. Użytkownicy konsoli PlayStation 4 zagrają w Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty i Valiant Hearts: The Great War, posiadacze PlayStation 3 w Papo & Yo oraz Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara, a dodatkowo udostępnione zostaną gry OlliOlli 2: Welcome to Olliwood i CounterSpy.

Najlepsze cosplaye – Shepard z Mass Effect

Adrian Werner, 3 marca 2015, 19:50

W najnowszym wydaniu naszego cyklu cosplayowego gości Freya Willia, która przebrała się za kobiecy wariant Sheparda z cyklu Mass Effect.

Mad Max - ujawniono datę premiery gry

Pirlond, 3 marca 2015, 19:25

Przy publikacji wiadomości o Just Cause 3 wielu graczy zastanawiało się, kiedy pojawią się nowe informacje o innym projekcie studia Avalanche – grze na podstawie Mad Maksa. Nareszcie się doczekali – deweloperzy ujawnili datę premiery. Ponadto w najnowszym wydaniu magazynu Game Informer znajdą się nowe informacje o produkcji.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - oficjalna data premiery

Luc, 3 marca 2015, 18:30

Kolejna odsłona serii Metal Gear Solid od momentu ogłoszenia budzi spore emocje, a ostatnie doniesienia dodatkowo podkręciły atmosferę. Najnowsze informacje dotyczą daty premiery tytułu – ta nastąpi już 1 września 2015 roku.

Oxenfree – byli pracownicy Telltale Games zapowiadają nową grę

Luc, 3 marca 2015, 17:44

Deweloperzy, którzy opuścili Telltale Games w zeszłym roku nie próżnują. Studio Night School, które wówczas założyli, właśnie ogłosiło swoją pierwszą, samodzielną produkcję – dwuwymiarowy, paranormalny horror o tytule Oxenfree.

Obcy: Izolacja - piąte DLC, The Trigger, już dostępne

Jakub Mirowski, 3 marca 2015, 16:57

Firma SEGA poinformowała, że piąty dodatek do gry Obcy: Izolacja, zatytułowany The Trigger, jest już dostępny do pobrania dla posiadaczy PC, Xboksa One, PlayStation 4, Xboksa 360 i PlayStation 3.

AMD zachęca deweloperów do skupienia się na DirectX 12 i Vulkan; Mantle odchodzi w cień

Meehow, 3 marca 2015, 16:10

Firma AMD w osobie jednego ze swoich wiceprezesów zachęca deweloperów do skupiania się na DirectX 12 i Vulkan zamiast Mantle. Zastrzega jednak, że nie zaprzestaje wsparcia dla swojego API.

Najlepsze gry mobilne lutego (Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive)

Adrian Werner, 3 marca 2015, 15:48

Omawiamy najlepsze gry mobilne drugiego miesiąca tego roku. Wśród polecanych lutowych pozycji znalazły się takie produkcje jak Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive czy Heavenstrike Rivals.

Lords of the Fallen – dziś premiera dodatku Ancient Labyrinth

Luc, 3 marca 2015, 13:25

Lords of the Fallen – niedawno wydane, hardkorowe RPG akcji, doczekało się pierwszego, dużego rozszerzenia. Ancient Labyrinth oferuje m.in. starcia z niespotykanymi przeciwnikami oraz całkowicie nową przygodę, pełną prawdziwych wyzwań.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Star Citizen, Night in the Woods) 3/3/15

luckie, 3 marca 2015, 13:12

Dziś piszemy o modyfikacjach do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, postępach zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen oraz opóźnieniu premiery Night in the Woods. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nie ma mocnych na Dying Light. Top Empik - Tydzień 9

Przemysław Zamęcki, 3 marca 2015, 12:44

Dying Light pozostaje najchętniej kupowanym tytułem na PC i PlayStation 4 w dwustu placówkach sieci Empik rozmieszczonych w całej Polsce. Sprawdź po jakie jeszcze gry Polacy sięgali najczęściej w ubiegłym tygodniu.

PC-ty najbardziej dochodową platformą branży gier w 2014 roku

Góral, 3 marca 2015, 12:02

Z badań przeprowadzonych przez Open Gaming Alliance i DFC Intelligence wynika, że w 2014 roku rynek gier na komputerach PC osiągnął wartość 28 miliardów dolarów, zostawiając tym samym konsole i urządzenia mobilne daleko w tyle.

Outwitters – strategia turowa trafi na Androida w tym miesiącu

Jiker, 3 marca 2015, 11:43

Jeszcze w marcu doczekamy się premiery strategii turowej Outwitters na platformie Google Play. Produkcja studia One Man Left, znanego z serii Tilt to Live, doczekała się ogromu zmian, głównie natury technicznej.

World of Warcraft – subskrypcja za złoto i złoto za prawdziwe pieniądze w następnym patchu

Meehow, 3 marca 2015, 11:10

Nadchodzący patch wprowadzi do World of Warcraft możliwość wymiany złota w grze na specjalne tokeny przedłużające subskrypcję o 30 dni. Nic nie stanie również na przeszkodzie, aby taki token sprzedać innym graczom za wirtualne monety.

Shovel Knight – zapowiedziano dodatek Plague of Shadows

Arantasar, 3 marca 2015, 10:57

Zapowiedziano darmowy dodatek do gry Shovel Knight. Plague of Shadows pozwoli wcielić się w alchemika, byłego członka The Order of No Quarter, z którym walczyliśmy w podstawowej wersji tytułu. Rozszerzenie zaoferuje odmienny sposób prowadzenia rozgrywki, nowe plansze, przeciwników oraz bossów. Premierę przewidziano na drugi kwartał tego roku.

Kingdom Come: Deliverance – fotorealistyczny las na materiale z gry w wersji alfa

Luc, 3 marca 2015, 10:40

Pomimo tego, że o Kingdom Come: Deliverance w ostatnim czasie było odrobinę ciszej, nie oznacza to, że twórcy próżnowali. Testowana od kilku miesięcy wersja alfa wciąż jest rozbudowywana i dzięki jednemu z grających zobaczyliśmy, jak ogromny postęp poczyniono.

Zapowiedziano Knights of Pen & Paper 2

Adrian Werner, 3 marca 2015, 10:30

Firma Paradox Interactive i zespół Kyy Games zapowiedziały Knights of Pen & Paper 2, czyli kontynuację produkcji symulującej sesje tradycyjnych papierowych gier fabularnych i pozwalającej na kierowanie zarówno mistrzem gry, jak i innymi graczami.

Cartoon Games - odc. 147 - Zlecenie

Otis, 3 marca 2015, 10:05

Bombshell - nowy trailer gry twórców Rise of the Triad i Duke Nukem

Góral, 3 marca 2015, 09:26

Zapowiedziane w maju 2014 roku RPG akcji Bombshell od 3D Realms i Interceptor Entertainment otrzymało nowy zwiastun. Produkcja opowiadająca o przygodach niebezpiecznej kobiety z mechaniczną reką ukaże się w tym roku na komputerach PC i konsolach.

Autor DayZ tworzy nową grę, używając technologii firmy Improbable

Jakub Mirowski, 3 marca 2015, 08:54

RocketWerkz, mające siedzibę w Nowej Zelandii studio, założone przez Deana "Rocketa" Halla, twórcę DayZ, rozpoczyna współpracę z firmą Improbable. Brytyjskie przedsiębiorstwo zajmuje się technologiami, umożliwiającymi tworzenie realistycznych symulacji czasu rzeczywistego.