Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2015, 10:40

autor: Luc

Kingdom Come: Deliverance – fotorealistyczny las na materiale z gry w wersji alfa

Pomimo tego, że o Kingdom Come: Deliverance w ostatnim czasie było odrobinę ciszej, nie oznacza to, że twórcy próżnowali. Testowana od kilku miesięcy wersja alfa wciąż jest rozbudowywana i dzięki jednemu z grających zobaczyliśmy, jak ogromny postęp poczyniono.

W Kingdom Come: Deliverance weźmiemy udział m.in. w wielkich bitwach. - Kingdom Come: Deliverance – fotorealistyczny las na materiale z gry w wersji alfa - wiadomość - 2015-03-03
W Kingdom Come: Deliverance weźmiemy udział m.in. w wielkich bitwach.

Zakończona ogromnym sukcesem kampania na Kickstarterze to jedno, ale spełnienie oczekiwań fanów to całkowicie inna sprawa. Odpowiedzialne za Kingdom Come: Deliverance studio Warhorse najwyraźniej świetnie radzi sobie zarówno w jednym, jak i drugim obszarze, czego dowód opublikował niedawno jeden z testerów wersji alfa. Fragment udostępniony przez niejakiego Adam Minarika prezentuje wprawdzie jedynie przechadzkę po lesie, ale przyznać trzeba, że roślinność wygląda naprawdę imponująco. Użytkownik podzielił się z oglądającymi także tym, na jakim komputerze osiągnął podobne efekty:

  • Procesor - i5-3470 3,20 GHz
  • Pamięć RAM - 8 GB
  • Karta graficzna - GeForce GTX 660 2 GB

Jak na tak fotorealistyczne widoki oraz płynność obrazu, nie są to specjalnie wyśrubowane wymagania.

Kingdom Come: Deliverance to pierwszoosobowa gra RPG, rozgrywająca się w czasach średniowiecza. W odróżnieniu od większości konkurencyjnych tytułów tego typu, stawia na pełen realizm – oznacza to brak jakichkolwiek fantastycznych kreatur czy przejawów magii. Produkcja została sfinansowana przy pomocy serwisu Kickstarter, a jej pierwszy z trzech epizodów ma pojawić się pod koniec 2015 roku. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.