Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2014, 12:10

autor: Meehow

Kingdom Come: Deliverance - wersja alfa jest już dostępna

Studio Warhorse udostępniło pierwszą wersję alfa Kingdome Come: Deliverance. Darczyńcy, którzy wsparli projekt odpowiednio wysoką kwotą, mogą ją już pobierać.

Kingdome Come: Deliverance - Wersja alfa Kingdom Come: Deliverance już dostępna - wiadomość - 2014-10-23
Kingdome Come: Deliverance

Czeskie studio Warhorse poinformowało w poście w serwisie Kickstarter, że pierwsza wersja alfa Kingdom Come: Deliverance jest już gotowa do pobierania. Darczyńcy, którzy wsparli projekt kwotą co najmniej 25 funtów (poziom Barona), mogą już zdobyć swoje kody na oficjalnej stronie internetowej gry. Alfa Kingdom Come: Deliverance dość standardowo przeprowadzana jest wyłącznie przez platformę Steam. Twórcy ostrzegają jednak, że na tym etapie produkcji bardzo możliwe jest wystąpienie przeróżych problemów ze ściąganiem, instalacją czy samą rozgrywką. Alfa ma być aktualizowana co dwa-trzy miesiące i wzbogacana o kolejną zawartość. Deweloperzy zaznaczają także, że wersja testowa skupia się na technicznych i mechanicznych aspektach Kingdom Come: Deliverance.

Kingdom Come: Deliverance nie posiada jeszcze ustalonej daty premiery, choć najprawdopodobniej należy się jej spodziewać nie wcześniej niż pod koniec 2015 roku. Średniowieczny sandbox podczas zbiórki funduszy w serwisie Kickstarter zgromadził ponad 1 100 000 funtów. W tej chwili środki na produkcję zebrane drogą crowdfundingu opiewają na kwotę około 2 080 000 dolarów. Wciąż można się do nich dorzucić za pośrednictwem usługi PayPal.