Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2015, 13:25

autor: Luc

Lords of the Fallen – dziś premiera dodatku Ancient Labyrinth

Lords of the Fallen – niedawno wydane, hardkorowe RPG akcji, doczekało się pierwszego, dużego rozszerzenia. Ancient Labyrinth oferuje m.in. starcia z niespotykanymi przeciwnikami oraz całkowicie nową przygodę, pełną prawdziwych wyzwań.

W Labiryncie czeka na nas mnóstwo pułapek oraz nowych wyzwań. - Lords of the Fallen – dziś premiera dodatku Ancient Labyrinth - wiadomość - 2015-03-03
W Labiryncie czeka na nas mnóstwo pułapek oraz nowych wyzwań.

Wydane przy współpracy polskiego CI Games i niemieckiego Deck13 Lords of the Fallen okazało się sporym, międzynarodowym sukcesem - w naszej recenzji gra otrzymała dobrą notę 7,5/10, na podobnym poziomie oceniły ją także pozostałe media (średnia na serwisie Metacritic to obecnie 73/100). Z drobnym opóźnieniem, produkcja w kilka miesięcy po premierze doczekała się nareszcie pierwszego, dużego rozszerzenia. DLC zatytułowane Ancient Labyrinth przenosi głównego bohatera do całkowicie nowej lokalizacji – tajemniczej biblioteki będącej jednocześnie gigantycznym, ciągle zmieniającym się labiryntem. Co znajdziemy przemierzając kolejne komnaty i korytarze?

  • Nowych przeciwników, wykorzystujących niespotykane wcześniej taktyki oraz ataki
  • Potężny ekwipunek – dodatkowe wyposażenie, broń oraz pancerze, pozwalające stawić czoła niebezpieczeństwom
  • Poszerzoną linię fabularną, urozmaiconą zapiskami opowiadającymi o świecie gry
  • Nowego, potężnego Lorda do pokonania

Ancient Labyrinth jest dostępny w cenie 7,99 euro (około 33 złote) na Steam oraz w sklepie platformy Xbox One. DLC w PlayStation Network pojawi się jutro, posiadacze pozostałych wersji mogą jednak pobierać rozszerzenie od dzisiaj.