Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2015, 13:25

autor: Luc

Lords of the Fallen – dziś premiera dodatku Ancient Labyrinth

Lords of the Fallen – niedawno wydane, hardkorowe RPG akcji, doczekało się pierwszego, dużego rozszerzenia. Ancient Labyrinth oferuje m.in. starcia z niespotykanymi przeciwnikami oraz całkowicie nową przygodę, pełną prawdziwych wyzwań.

W Labiryncie czeka na nas mnóstwo pułapek oraz nowych wyzwań. - Lords of the Fallen – dziś premiera dodatku Ancient Labyrinth - wiadomość - 2015-03-03
W Labiryncie czeka na nas mnóstwo pułapek oraz nowych wyzwań.

Wydane przy współpracy polskiego CI Games i niemieckiego Deck13 Lords of the Fallen okazało się sporym, międzynarodowym sukcesem - w naszej recenzji gra otrzymała dobrą notę 7,5/10, na podobnym poziomie oceniły ją także pozostałe media (średnia na serwisie Metacritic to obecnie 73/100). Z drobnym opóźnieniem, produkcja w kilka miesięcy po premierze doczekała się nareszcie pierwszego, dużego rozszerzenia. DLC zatytułowane Ancient Labyrinth przenosi głównego bohatera do całkowicie nowej lokalizacji – tajemniczej biblioteki będącej jednocześnie gigantycznym, ciągle zmieniającym się labiryntem. Co znajdziemy przemierzając kolejne komnaty i korytarze?

  • Nowych przeciwników, wykorzystujących niespotykane wcześniej taktyki oraz ataki
  • Potężny ekwipunek – dodatkowe wyposażenie, broń oraz pancerze, pozwalające stawić czoła niebezpieczeństwom
  • Poszerzoną linię fabularną, urozmaiconą zapiskami opowiadającymi o świecie gry
  • Nowego, potężnego Lorda do pokonania

Ancient Labyrinth jest dostępny w cenie 7,99 euro (około 33 złote) na Steam oraz w sklepie platformy Xbox One. DLC w PlayStation Network pojawi się jutro, posiadacze pozostałych wersji mogą jednak pobierać rozszerzenie od dzisiaj.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej