Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2015, 12:10

autor: Meehow

DLC Ancient Labirynth do Lords of the Fallen opóźnione

Jak wynika z informacji udzielonych przez deweloperów z CI Games, pierwsze DLC do Lords of the Fallen ukaże się z opóźnieniem. Przyczyną takiego stanu rzeczy mają być prace nad patchem.

Lords of the Fallen - Lords of the Fallen – DLC Ancient Labirynth opóźnione - wiadomość - 2015-02-02
Lords of the Fallen

Jak wynika z informacji udzielonych na oficjalnym profilu gry Lords of the Fallen w serwisie Twitter, pierwszy dodatek typu DLC do rodzimego slashera – Ancient Labirynth – ukaże się z bliżej nieokreślonym jeszcze opóźnieniem. Powodem takiej sytuacji mają być prace nad patchem, dlatego też rozszerzenie ukaże się prawdopodobnie równocześnie z premierą rzeczonej łatki, co wedle niewiążących przewidywań CI Games ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Według ubiegłorocznej zapowiedzi, Ancient Labirynth ma skupiać się na rozwiązywaniu zagadek, eksploracji i walce z nowymi przeciwnikami. Dodatek wzbogaci grę o lokację zwaną The Library, Lorda zmieniającego moce w czasie potyczki i nowego questa, który skoncentrowany będzie na nieśmiertelnych demonach i ich historii. Nie zabraknie też kolejnego zestawu żelastwa i innych narzędzi zagłady rozmaitej maści.

Lords of the Fallen zadebiutowało 28 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, rozchodząc się w liczbie ponad 200 tysięcy egzemplarzy w ciągu tygodnia od daty premiery. Choć dokładne wyniki sprzedaży nie są znane, to pod koniec ubiegłego roku okazało się, że 30% ogólnej puli sprzedanych kopii pochodziło z dystrybucji cyfrowej. Wiemy również od połowy grudnia, że Lords of the Fallen okazało się na tyle lukratywnym przedsięwzięciem, że trwają już prace nad jego kontynuacją.