Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2015, 12:10

autor: Meehow

DLC Ancient Labirynth do Lords of the Fallen opóźnione

Jak wynika z informacji udzielonych przez deweloperów z CI Games, pierwsze DLC do Lords of the Fallen ukaże się z opóźnieniem. Przyczyną takiego stanu rzeczy mają być prace nad patchem.

Lords of the Fallen - Lords of the Fallen – DLC Ancient Labirynth opóźnione - wiadomość - 2015-02-02
Lords of the Fallen

Jak wynika z informacji udzielonych na oficjalnym profilu gry Lords of the Fallen w serwisie Twitter, pierwszy dodatek typu DLC do rodzimego slashera – Ancient Labirynth – ukaże się z bliżej nieokreślonym jeszcze opóźnieniem. Powodem takiej sytuacji mają być prace nad patchem, dlatego też rozszerzenie ukaże się prawdopodobnie równocześnie z premierą rzeczonej łatki, co wedle niewiążących przewidywań CI Games ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Według ubiegłorocznej zapowiedzi, Ancient Labirynth ma skupiać się na rozwiązywaniu zagadek, eksploracji i walce z nowymi przeciwnikami. Dodatek wzbogaci grę o lokację zwaną The Library, Lorda zmieniającego moce w czasie potyczki i nowego questa, który skoncentrowany będzie na nieśmiertelnych demonach i ich historii. Nie zabraknie też kolejnego zestawu żelastwa i innych narzędzi zagłady rozmaitej maści.

Lords of the Fallen zadebiutowało 28 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, rozchodząc się w liczbie ponad 200 tysięcy egzemplarzy w ciągu tygodnia od daty premiery. Choć dokładne wyniki sprzedaży nie są znane, to pod koniec ubiegłego roku okazało się, że 30% ogólnej puli sprzedanych kopii pochodziło z dystrybucji cyfrowej. Wiemy również od połowy grudnia, że Lords of the Fallen okazało się na tyle lukratywnym przedsięwzięciem, że trwają już prace nad jego kontynuacją.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach