Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2014, 10:08

autor: Góral

Lords of the Fallen - zapowiedziano pierwszy dodatek Ancient Labyrinth

Firma CI Games zapowiedziała Ancient Labyrinth - pierwsze rozszerzenie do gry Lords of the Fallen. Wprowadzi ono do zabawy nową lokację, przeciwników, kolejnego Lorda oraz dodatkowe wyposażenie.

Lords of the Fallen - zapowiedziano pierwszy dodatek Ancient Labyrinth - ilustracja #1

Firma CI Games zapowiedziała pierwszy dodatek do gry RPG akcji Lords of the Fallen, zatytułowany Ancient Labyrinth. Ukaże się on zimą (nie znamy dokładnego terminu) na wszystkich docelowych platformach sprzętowych (PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC). Według deweloperów rozszerzenie skupi się na rozwiązywaniu zagadek, eksploracji oraz walce z nowymi przeciwnikami. Dodatek wprowadzi do zabawy lokację The Library, Lorda potrafiącego zmieniać swoje moce w czasie bitwy i nowe zadanie koncentrujące się wokół historii nieśmiertelnych demonów. Nie zabraknie także misji pobocznych oraz kolejnych elementów wyposażenia. Do Ancient Labyrinth trafimy przekraczając nowe drzwi, które znajdziemy w produkcji CI Games po zainstalowaniu rozszerzenia.

Jednocześnie w jednym z komentarzy w serwisie społecznościowym Facebook zapewniono, że prace nad dodatkiem nie oznaczają, że studio nie zamierza naprawiać swojej gry, która cierpi na rozmaite przypadłości wpływające na komfort zabawy. Stwierdzono, że zespół stara się łatać Lords of the Fallen najszybciej jak się da.

Lords of the Fallen - zapowiedziano pierwszy dodatek Ancient Labyrinth - ilustracja #2
Lords of the Fallen w skrócie:
  • Gatunek: RPG akcji
  • Deweloper: CI Games / Deck 13
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 28 października 2014 roku

Lords of the Fallen zadebiutowało na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 28 października bieżącego roku. Tytuł, pomimo licznych błędów, okazał się być bardzo przyjemną produkcją z gatunku RPG akcji i w ciągu kilku dni trafił do około 200 tys. graczy.

W grze wcielamy się w Harkyna, który musi ocalić świat przed upadłym bogiem i odkupić swoje winy. Tytuł najprościej porównać do słynnego Dark Souls, jednak jest on mniejszy i bardziej przyswajalny dla zwykłych graczy.