Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2015, 22:03

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Oddworld: New N' Tasty, OlliOlli 2 i inne gry w marcowej ofercie PlayStation Plus

Poznaliśmy marcową ofertę usługi PlayStation Plus. Użytkownicy konsoli PlayStation 4 zagrają w Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty i Valiant Hearts: The Great War, posiadacze PlayStation 3 w Papo & Yo oraz Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara, a dodatkowo udostępnione zostaną gry OlliOlli 2: Welcome to Olliwood i CounterSpy.

Firma Sony ujawniła listę produkcji, które pojawią się 4 marca w ramach usługi PlayStation Plus. Użytkownicy konsoli PlayStation 4 otrzymają Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty (remake słynnej platformówki) i Valiant Hearts: The Great War (przygodowa gra akcji, rozgrywająca się w realiach I wojny światowej). Posiadacze PlayStation 3 pograją w Papo & Yo (gra przygodowo-platformowo-logiczna) oraz Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara (kolejna odsłona uznanej serii przygodówek). Natomiast miłośnicy handhelda PlayStation Vita pobiorą na karty pamięci OlliOlli 2: Welcome to Olliwood (kontynuacja niezależnego hitu, gra dostępna także w wersji na PS4) i CounterSpy (szpiegowska platformówka, bawić będą mogli się także posiadacze PS4 i PS3).

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty w marcowej ofercie PlayStation Plus. - Oddworld: New N' Tasty, OlliOlli 2 i inne gry w marcowej ofercie PlayStation Plus - wiadomość - 2015-03-03
Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty w marcowej ofercie PlayStation Plus.

Wszystkie produkcje dostępne będą oczywiście za darmo dla abonentów PlayStation Plus. Jednocześnie przypominam, że 4 marca z oferty wypadną następujące tytuły:

  • Apotheon,
  • Transistor,
  • Thief,
  • Yakuza 4,
  • Rogue Legacy,
  • Kick and Fennick.

Jeżeli więc nie pobraliście jeszcze tych gier, to warto się pośpieszyć.

PlayStation Plus to usługa dedykowana użytkownikom konsol PlayStation. Oprócz darmowych gier, abonenci otrzymują także miejsce w chmurze na przechowywanie zapisanych stanów gry, zniżki na zakupy w PlayStation Store itd. Na PlayStation 4 subskrypcja wymagana jest do zabawy w multiplayerze.