I nawet nie wspomniano o https://store.steampowered.com/app/2760560/Cthulhu_The_Cosmic_Abyss/ która właśnie miała premierę?
Też to dostałem, ale nie wiem po co to wszystkim wysyłają skoro ja np nie zmieniałem operatora (jedynie taryfę).
rzeczywiście najgłośniejszy, tyle w tym trailerze debilnych dźwiękowych efektów hoolywodzkich, że odechciało się oglądać.
Btw, brakuje przycisku "Odpowiedz" przy postach na forum pod artykułami i na forum.
Zostawienie przycisku zmiany kolorystyki na wierzchu nie ma sensu bo po pierwsze ustawia się to raczej raz a po drugie jest zdublowane w rozwijanym panelu.
Po drugie najważniejsza zmiana dla mnie to było pozbycie się w końcu irytujących reklam wideo w każdym artykule i życzyłbym bym sobie dodatkowo oczyszczenia artykułów ze zbędnych elementów niezwiązanych z artykułem typu "Więcej", poprzedni/następny artykuł, "Najnowsze Wiadomości", info o autorze (zdublowane pod podtytułem).
Po trzecie na stronach z grą brakuje linka do steam.
Po czwarte 3 propozycje podobnych gier są średnie. Są na prawdę podobniejsze gry, które nie są wymienione. Dodajcie może opcję zgłaszania podobnych tytułów przez użytkowników bo ten wasz automat jest średni.
A skąd twórca wie, że żaden gracz nie odkrył jakiegoś konkretnego easteregga? Czyżby gra zbierała dane graczy?
Dzięki, pogrzebałem jeszcze i rzeczywiście wystarczy w trybie zaznaczania elementów zaznaczyć okienko z filmikiem i kliknąć Utwórz, i tak kilka razy do momentu aż zniknie odtwarzacz; lub od razu suwakiem wybrać ostatni poziom osadzenia samego odtwarzacza; lub dodać ręcznie do Moje filtry w ustawieniach te 3 linijki:
||geo.dailymotion.com/player/x8wr0.html?$subdocument
www.gry-online.pl##.dailymotion-player-wrapper
www.gry-online.pl##.dailymotion-player-x8wr0.dailymotion-player-root
Dzięki, pogrzebałem jeszcze i rzeczywiście wystarczy w trybie zaznaczania elementów zaznaczyć okienko z filmikiem i kliknąć Utwórz, i tak kilka razy do momentu aż zniknie odtwarzacz; lub od razu suwakiem wybrać ostatni poziom osadzenia samego odtwarzacza; lub dodać ręcznie do Moje filtry w ustawieniach te 3 linijki:
||geo.dailymotion.com/player/x8wr0.html?$subdocument
www.gry-online.pl##.dailymotion-player-wrapper
www.gry-online.pl##.dailymotion-player-x8wr0.dailymotion-player-root
Nosz qrwa, wsadzą mi jakiś gówniany kombajn, który zawsze omijałem ważący 10x więcej niż stary dobry control panel, który może nie jest najładniejszy, ale włączam go z poziomu usług kiedy chcę i jego funkcje działają nawet po wyłączeniu. Czy w tym nowym kombajnie można będzie chociaż zmieniać ustawienia graficzne dla danego programu? Używam tego do praktycznie każdej gry, żeby ustawić max fps.
Oj fajna to była gierka, zapomniałem o niej 20 lat temu. Aż prosi się o porządny remake albo coś nowego w tym stylu. Aż dziwne, że przez tyle lat nikt tego pomysłu nie skopiował. Army Men to samo.
Mi ostatnio nie chciał się uruchomić Crysis 3 na EA app (jak i wielu innym osobom). Pół dnia spędziłem na czytaniu wątków innych w necie i prób naprawienia i nawet mi się udało zlokalizować przyczynę. Po uruchomieniu gry okazało się, że się zawiesza po kilkunastu sekundach, co też rozwiązałem. Obydwa sposoby opisałem na forum ea.
Mi też się jej głos nie spodobał, uważam, że całkowicie nie pasuje do granej postaci, zresztą sama animacja postaci jest sztywna i irytująca, ale może tak było w oryginalnej wersji, tego nie wiem.
Czy moja opinia to już hejt? Czy ja kogoś obraziłem? Nawet to, że ktoś poczuł się nią obrażony to inna kwestia. Jak dla mnie to nawet nie jest krytyka. Tak samo mogę (mogę?) powiedzieć, że nie podoba mi się jakaś piosenka albo film.
"Hejt" jest obecnie bardzo nadużywanym określeniem nieprawidłowo używanym w celu uogólnienia/uproszczenia lub robienia z siebie ofiary np w celu zwrócenia na siebie uwagi.
"gra wykorzysta nowy silnik Valve – Source 2"
Nowy? On ma już prawie 9 lat. Poprawcie to bo śmieszy.
Po pierwsze silnik Source 2 istnieje już od 8 lat.
Po drugie CS:GO 2/CS2 to nie będzie nowa gra tylko remake 1 na nowszym (już starym) silniku.
od ostatniej wersji rozwojowej Vivaldi oferuje zmianę ikon w motywach i dodawanie swoich ikon (gotowe zestawy są już dostępne).
Ale GOL już nie poda informacji, że był to bug i został naprawiony:
"Several major media sources incorrectly reported that my Tweets were boosted above normal levels earlier this week.
A review of my Tweet likes & views over the past 6 months, especially as a ratio of followers, shows this to be false.
We did have a bug that briefly caused replies to have the same prominence as primary Tweets, but that has now been fixed."
Ciekawe czemu ludzie w GOLu są tak uprzedzeni do Muska...
Niestety ChatGPT jest mocno lewicowy, no ale to odzwierciedlenie bazy danych, na podstawie której został stworzony. Nie jest więc to chyba prawdziwa SI, która raczej nie powinna mieć poglądów i odmówiłaby lewackich poglądów, ponieważ są logicznie niespójne.
https://youtu.be/DWzprRWPI68
Jestem pewien, że marksizm kulturowy rozwali również i świat Fallouta, no bo czemu nie? Nie ma rzeczy, które lewicowcy nie potrafiliby zniszczyć.
Jesteś przebodźcowany, masz wszystkiego za dużo. To dotyczy każdej konsumowalnej rozrywki. Zrób przerwę lub przenieś się gdzieś gdzie nie ma dostępu do takich rozrywek to nabierzesz ochoty na cokolwiek. Taki minus dobrobytu.
Jeżeli ktoś czegoś doświadcza w nadmiarze (w tym przypadku oglądania filmów) to staje się zobojętniały na bodźce, zaciera się wrażliwość tej osoby. Wniosek jest prosty - im rzadziej czegoś doświadczamy tym intensywniej to przeżywamy i bardziej potrafimy docenić...
Czy to nie smutne, że tak wyhajpowany Keanu Reeves nawet w tę grę nie zagrał? Nienawidzę marketingu.

Większość oglądająca ten trailer dała łapkę w dół (stan na 20.02) - za pomocą rozszerzenia Return YouTube Dislike (returnyoutubedislike.com), które jest bardzo popularne (ponad 2 mln instalacji). I to byli tylko ci, którzy mają to rozszerzenie bo dostęp do łapek w górę oczywiście mają wszyscy. Biorąc pod uwagę, że ilość wyświetleń filmu to 27mln, użytkowników łapek w dół ponad 2mln a mimo to łapek w dół jest więcej niż łapek w górę to myślę, że faktyczna ilość łapek w dół byłaby/jest miażdżąca.
Co ciekawe teraz jak się kliknie łapkę w górę to nic się nie pokazuje, ale jak się kliknie łapkę w dół to wyskakuje komunikat "Opinia została wysłana do twórcy WIĘCEJ INFORMACJI" (z linkiem do nieistniejącej strony https://yt.be/help/dislike).
https://i.imgur.com/GsqyFxc.png
Czy w 11 jest możliwość dodawania własnych pasków zadań jak w Win7? Tzn, prawy klik na pasku zadań -> Paski narzędzi -> Nowy pasek...
Dla mnie jest to najwygodniejsze i najszybsze dojście do dysków (1 kliknięciem widać zawartość "Mojego komputera").
Dzięki wszystkim za odradzenie tej gry. Zawsze chciałem zagrać/sprawdzić, ale widzę, że mam jeden tytuł z głowy.
Nigdy nie grałem w Mass Effect, zawsze chciałem, mam starą wersję.
W starą nie opłaca się grać, wolę od razu w remaster, ale po co mam kupować nową jak wydałem pieniądze na starą. Nawet ściągać pirata nie ma sensu bo wolę ograć to na co wydałem pieniądze. Co robić, jak żyć?
Ja znam rozwiązanie tego problemu. Dzięki temu "pamiętam" hasła do dziesiątków różnych stron. Jest to bardzo proste rozwiązanie (bo inaczej by nie było skuteczne), ale nie mogę go zdradzić bo narażę się na niebezpieczeństwo. Ale i tak rzadko z niego korzystam bo wszystko mam zapisane gdzie indziej.
Kogo obchodzi co ten psychopatyczny hipokryta myśli? Globalistyczne media kreują tego globalistę na największego celebrytę, wizjonera i znawcę od wszystkiego. Dla dobra ludzkości powinien jak najszybciej zniknąć.
https://www.youtube.com/watch?v=ARDXlyq3EgI
https://wolnemedia.net/amazon-rozszerza-dzialalnosc-w-polsce/
Wiele osób zwraca uwagę na fakt, że amerykański koncern i tak nie będzie płacił podatku w Polsce, a jedynie wzbogaci się na taniej sile roboczej.
Po 6 stycznia przeszedłem na gab i duckduckgo. To co wyprawia google, fb/twitter, mozilla itp skrajnie lewicowe korporacje to się w głowie nie mieści. Mam nadzieję, że niedługo będą aresztowani.
Słaby poziom dopracowania technicznego? Ta gra ma najbardziej dopracowane bugi z całej serii. Tyle radości nie dawała żadna fifka do tej pory.
https://www.youtube.com/watch?v=kTYWHO9LlkE
Ja znam angielski dosyć dobrze i też wolę dobre spolszczenie od angielskiego.
A ja słyszałem, że przyczyną crunchu jest chęć wyeliminowania jak największej ilości błędów. Ale może autor wie lepiej, szkoda, że nie podał choćby jednego źródła swojej teorii.
Kolejny film/serial o czarnych dla czarnych. Czyli nie dla mnie. It's ok to be white.
Gdzie ta czkawka, o której autor pisze? Jedyny problem o którym pisze to taki, że rozdawnictwo demotywuje nas do zakupu, ale przecież to nie nasz problem tylko producentów i sprzedawców, nie?
Ja mam podobnie jak autor i wielu innych graczy obecnie, a może nawet gorzej (jeszcze więcej gier które chciałbym sprawdzić, przejść i pewnie jeszcze więcej wolnego czasu, którego nie mogę poświęcić na granie), ale dla mnie największym problemem jest upływający czas i ilość tych gier, czyli mówiąc w skrócie ogromne zaległości. W dodatku im więcej mamy tym słabiej się koncentrujemy na jednej rzeczy i mamy tendencję do "zaliczania/przechodzenia" zamiast czerpania jak największej przyjemności w danej chwili. Ostatecznie od ponad 10 lat mam zaległości (i to nie z powodu pracy) i przeważnie głównie gry instaluję, czasem włączę na chwilę, rzadziej gram dłużej na tyle żeby się wkręcić, a najrzadziej jakiś tytuł przechodzę w 100% w jakimś normalnym czasie.
A wiecie, że jeden z wykonawców ścieżki dźwiękowej do Mafii zrobił kiedyś utwór z naszym Liroyem? https://www.youtube.com/watch?v=CHfaoWI0YIk
Ale LG Hub do niej to tragedia. Dwa dni po kupnie zgłosiłem do Logitecha 4 problemy, w tym brak podświetlenia czy niedziałające górne klawisze F.
Ale piszcie, że to artykuł sponsorowany :D
Trzeba być głupim żeby nie dostrzec tej propagandy pro Win10.
Metoda kija i marchewki - straszenie hakerami (uuuu już się boję) i zachęcanie "szeregiem przydatnych funkcji", pewnie chodzi o niepotrzebny nikomu sklep z aplikacjami (bo to przecież nie smartfon) czy rozbudowaną telemetrię do śledzenia użytkowników.
Ma to to chociaż panel sterowania ze wszystkimi ustawieniami w 1 miejscu jak Win 7?
W końcu po tylu latach braku podstawowej funkcjonalności 21 wieku!
Szkoda tylko, że powiadomienia nie są domyślnie włączone i nie ma możliwości ich włączenia do już napisanych komentarzy.
W końcu po tylu latach braku podstawowej funkcjonalności 21 wieku!
Szkoda tylko, że powiadomienia nie są domyślnie włączone i nie ma możliwości ich włączenia do już napisanych komentarzy.
Porypało wam się. Pierwszy wykres pochodzi z Pclab a nie PurePC. Na jednym i drugim jest test, dodajcie więc wzmiankę o Pclab i wymieńcie grafikę na tą z PurePC.
Wiadomo o co chodzi. Marksiści kulturowi walczą ideologicznie z wrogiem. YT to tylko jedno z narzędzi.
Kolejny dowód na to, że pc są lepsze. Gry muszą być specjalnie pogarszane, żeby można je było odpalić na konsolach. Konsole to zło bo niszczą gry pc.
Ten pajac tym samym potwierdził, że również ma problemy psychiczne. Udowodnił to i zachowaniem i tym co powiedział.
Wniosek nr 1: a więc znowu mamy upolitycznianie gry. Super. Teraz już chyba nic nie może pozostać bez wpływu jakiejś ideologii.
Wniosek nr 2: a więc Kojima jest lewakiem, i to chyba durnym bo nie rozumie z jakich powodów wziął się brexit i Trump. Dziękuję, do widzenia. Tęczowi niszczą po kolei prawie wszystko czego się dotkną. Gardzę tym złem.
USrael na bliskim wschodzie w ostatniej dekadzie zabił co najmniej 1,5 mln ludzi (z czego większość to cywile). Jakoś nigdy nie widziałem gry, w której to amerykanie są tymi złymi.
To chyba jest jedna z tych gier, które nigdy nie zostaną ukończone (a więc i wydane) i cały czas będą zbierały pieniądze bo zawsze będzie coś w nich do zrobienia.
To dziwne, w dzisiejszych czasach to chyba standard. Zresztą chyba zawsze był na forach.
Póki co mam jeszcze jedno pytanie. Jak dostawać powiadomienia o odpowiedziach z forum?
Wg tego kalkulatora https://pc-builds.com/calculator/Core_i5-4590/GeForce_RTX_2060/0A2137lu/8/ masz znaczny bottleneck, cpu bardzo ogranicza kartę. To jakaś paranoja, ale do 2060 musisz dokupić coś w okolicy i7-8700K żeby nic nie ograniczało, a więc też chyba i płytę główną + cooler. Jestem teraz w podobnej sytuacji i mnie to przeraża, że z powodu usterki gpu muszę wymieniać 2/3 kompa i wydać ze 3 tys zł.
Nie wiem czemu, ale nie miałem zaznaczonego choć wydaje mi się, że wiele razy to zaznaczałem. Poobserwuję teraz i w razie czego dam znać.
Witam,
mam pytanie bardziej do adminów.
Codziennie się muszę logować na gry-online.pl. Czy jest możliwość ustawić po stronie serwera ciasteczka trwałego zalogowania na dłuższy okres, najlepiej bezterminowo?
Wątpię, że to coś po mojej stronie bo czyszczenie ciasteczek nie pomaga, nie używam rozszerzeń do nich, ustawiłem nawet pod chrome://settings/content/cookies wyjątek "zezwalaj" dla domeny... i nic nie pomaga.
Lol myślałem, że czytam tekst na jakimś dobreprogramy.pl czy czymś takim, a tu gol
A co to ma wspólnego z grami? Off-topic, artykuł nie na temat, zamykam i daję ostrzeżenie.
No nieźle, czekałem na to od dawna. Ale bez cel-shadingu i komiksowego charakteru to nie będzie to samo.
Największą wadą tej technologi oprócz lagu zawsze była i pewnie będzie niższa jakość obrazu w porównaniu do "żywego" obrazu z gry. Widać było to wyraźnie jeszcze kilka lat temu w chyba największej do tej pory tego typu usłudze czyli OnLive.
Obraz streamowany (nawet 1080p 60fps i wysokim bitrate) na prawdę różni się od "żywego" obrazu z gry o tych samych parametrach.
Mam nadzieję, że to nieprawda.
Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie takiej celebrytki na takim zadupiu jak Jagiellońska.
Nosz qrwa. 3 miliardy a nie stać ich na dokończenie Unreal Tournament!
Co za bullshit. Tłumaczą się, że nie mają ludzi bo do Fortnite przeszli. Za tą kasę można ze 3 studia otworzyć z nowymi ludźmi i ze 3 duże gry zrobić.
Mam F3 GOTY i NV z dodatkami na Steam i w obydwa nie grałem.
1. Czy ten mod przenosi też fabułę czy tylko lokalizację więc czy można go zainstalować żeby w pełni przejść obydwie gry na raz?
2. Dlaczego F3 i NV nie można dodać do GOG za pomocą GOG Connect?
Skoro robią taki hajs na Fortnite to czemu nie mogą zatrudnić więcej osób do innego tytułu? Mogliby pewnie całe nowe studio założyć skoro są tacy bogaci.
Nigdy nie grałem w Fortnite i raczej nie zagram bo mi się nie podoba, a na UT czekam i się pewnie nie doczekam. Wielu ludzi (pewnie raczej tych starszych co jeszcze grali w jedynkę) czeka na poważny tytuł a nie jakąś kolorowankę dla dzieci.
Bardzo udana hybryda karcianki, moba i tower defense.
Bazy - wieże do obrony/zniszczenia, wysyłanie minionów bez ich kontroli za pomocą kart, masterzy/bohaterowie z własnymi umiejętnościami, kontrola mostów, własne uniwersum. Co kilkanaście dni updatey, co 2 miesiące nowy sezon z nową zawartością.
Czyli to zwykła spekulacja (czyt. manipulacja) żeby sztucznie podnieść ceny kursów akcji, która im spadła zakomunikowana przez dom maklerski. No bo co jakiś dom maklerski może wiedzieć o grze.
Co w zestawieniu NAJlepszych horrorów robi tytuł oceniony na 1/10 w skali strachu, już nie mówiąc o tym, że to subiektywna ocena?
Co w zestawieniu NAJlepszych horrorów robi inny tytuł oceniony na 4/10 w bardziej obiektywnej skali ocen filmwebu?
Zadnych wieści na temat kontynuacji i nagle za 3 miesiące premiera?
Dwójka i trójka jak dla mnie to najlepsze przygodówki w jakie grałem, pod praktycznie każdym względem. 10/10 w swoim gatunku.
Obecnie nie można nawet tej Nevady zainstalować bo nie ma nawet instalatora zangielszczonego (a zamiast cyrylicy są krzaczki), do tego nowe bugi i kolejne poprawki w tłumaczeniu. Ja się jeszcze wstrzymuję.
Niesamowite, że to już 5 lat minęło od słynnego teasera i że od tego czasu praktycznie nic nie zostało na temat gry pokazane. Kto by pomyślał...
po 1: wiekszosc z wymienionych propozycji juz jest w GTA V, autor chce wiec cos takiego jak GTA V: Mafia mod.
po 2: jak mozna tworzyc ocene oczekiwania gry na podstawie wlasnych oczekiwan, na temat tej gry nie wiadomo jeszcze nic a juz sie wystawia ocene.
po 3: po co tworzyc ankiete na kilkanascie pojedynczych wyborow w tym przypadku? Przeciez wiadomo, ze i tak wiekszosc ludzi bedzie chciala wszystko z wymienionych. Ankieta powinna byc wielokrotnego wyboru.
Co do tej szybkie podrozy...
Nie mozna zrobic tak jak w Falloucie, ze przynajmniej na mapie jest pokazane przemieszczanie postaci oraz prawdopodobienstwo napotkania po drodze na przeciwnikow, ktore przerwie ten transport i wymusi dzialanie gracza? Moim zdaniem to by zapewnilo minimum realizmu.
Do dupy ta gra. Najgorsze (jak dla mnie) to brak współdzielenia kart (tak jak to jest w polskiej karciance Terrath).
Chodzi o to, że żeby utworzyć drugą i każdą następną talię trzeba rozwalić inne bo z głównego zbioru nie można ich "kopiować", jest tylko jedna kopia każdej karty, czyli nie można jakby tworzyć presetów (kombinacji) różnych zbiorów kart tak jak to jest w Terrath. Nie można na stałe utworzyć najlepszych talii tylko grać maksymalnie jedną (pod danego bohatera), a mając kilkaset kart jest to tak upierdliwe, że się płakać chce. To kompletnie bez sensu!
Bez tego nie da się normalnie grać. Tworzenie i granie więcej niż jedną talią jest beznadziejnie utrudnione.
Dlatego po dłuższym czasie udręki usunąłem tę grę.
Nie wiem dlaczego ludzie narzekali na zbytnie uproszczenie C5. Dla mnie to chyba najbardziej skomplikowana strategia w jaką grałem. Dosłownie trzeba w nią grać z instrukcją w ręku (najlepiej by było bo przerzucanie się co chwilę na pdfa i wyszukiwanie informacji jest wkurzające). Tam dla nowych graczy praktycznie nic nie jest wyjaśnione! Po kilku godzinach grania (i ogarniania mechanizmów) nagle dowiaduję się, że przegrałem bo któryś tam przeciwnik był szybszy ode mnie stosując inną metodę zwycięstwa, o czym przez całą grę nie mogłem się (lub nie rozumiałem co do czego służy) dowiedzieć!
WTF przecież ta gra dopiero co weszła w fazę beta. Jak można pisać o premierze już teraz i jak można nieukończoną wersję sprzedawać na Steamie? WTH?
Opłaca się Assassin's Creed 1 i 2 (które są bez multi) dla kogoś kto nie grał w ogóle w tą serię?
Czy warto brać GTA 4 ale bez dodatku, czy gra w to ktoś na multi?
Aj szkoda, że dopiero kupiłem Deusa za 19zł w edycji rozszerzonej. Tutaj również się opłacałoby złotą edycję z dodatkami za 25zł.
Hitman: Krwawa Forsa też atrakcyjna cena, może się skuszę.
Sleeping Dogs też niezła cena ale jeszcze chyba poczekam.
Odsprzedałby ktoś kod do stalkera po niskiej cenie? Za późno się o tym dowiedziałem...
Ryzykowne wydaje się podawanie wszystkich swoich danych osobowych (w przypadku paypala imię, nazwisko, adres, telefon) aby jednorazowo za kilkanaście złotych kupić gierkę.
Co z tego, że wyprzedaże skoro większość nie jest w polskiej wersji i jeszcze trzeba mieć ryzykowne konto na paypalu?
Ja chcialbym pochwalic autora tekstu, podobala mi sie sama recka. Rzeczowa, z wlasnym zdaniem i odczuciami. Wciagnalem cala mimo bolu glowy, wiec to chyba o czyms swiadczy. Lajtowo sie czytalo podczas wtracania niezbyt lekkostrawnego obiadu :)
Jesli ktos jeszcze nie znalazl to podpowiadam ze wystarczy w googlach wpisac languagetext.xml i wybrac drugi wynik od gory.
Skad redakcja wziela ta grafike z F3? Jest ich gdzies wiecej? Na Gamestarze tez widzialem jakas nieznana grafike.
W drugim lub trzecim zdaniu jest blad merytoryczny. Mlodych zamieniono ze starszymi milosnikami.
lol gad1980 wiedzialem, ze media to hieny ale czasami tez dobrze, ze upubliczniaja jakies tematy nie?
Zgadzam sie z ExistoR'em. Dodam tylko, ze na *** nie ma szans z inteligencja naszych zawodnikow. Minusem jest to, ze CPU gra naraz wszystkimi zawodnikami a Human tylko jednym. Dlatego m.in. nie moge teraz wygrac z Serbia i Czarnogora (!?) :/
Oy tak AvP to byl klimat. Trzeba miec do niej mocna psyche szczegolnie grajac czlowiekiem. Ale rzeczywiscie stanie w miejscu grozilo smiercia gorsza niz podczas "zalosnej" walki slabego czlowieka. Wstyd przyznac ale nie skonczylem tego tytulu.... ze strachu :D Moze to dlatego, ze gralem w nia po nocach... :|