dami00

dami00 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

18.06.2026 22:06
dami00
4
odpowiedz
dami00
22

KymJonEst Tak, to spoczywa głównie na rodzicach. Sam mam 10-letniego syna, interesuję się tym i sprawdzam, w co gra. Mimo że moich własnych rodziców nie obchodziło, po jakie tytuły sięgam, a jako 11-latek grałem w Postala 2, Manhunta i GTA, to nigdy do łba mi nie przyszło, żeby naśladować zachowania z tych gier. Moi znajomi w podobnym wieku również w nie grali i nikt nie miał problemów z prawem. Poza tym jestem przekonany, że większość dzisiejszych dorosłych grała w dzieciństwie w GTA.

18.06.2026 21:52
dami00
4
odpowiedz
dami00
22

Darek1785 No i co związku tym ?

18.06.2026 21:43
dami00
4
odpowiedz
dami00
22

KymJonEst Po pierwsze, to tobie przydałaby się weryfikacja u psychiatry, bo robisz z siebie co najwyżej idiotę, który nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Po drugie,To na rodzicach spoczywa główny obowiązek kontrolowania tego, w co gra lub co ogląda ich dziecko. Po trzecie, nawet gdyby w Polsce system PEGI stał się prawem obligującym sklepy do sprawdzania dowodów osobistych, to i tak nie doprowadziłoby to do bankructwa – jak to śmiesznie nazwałeś – „symulatora bandyty

03.06.2026 14:37
dami00
odpowiedz
dami00
22

Marvels' Wolverine postawi na bezkompromisową przemoc, Wątpie żeby to było brutalniejsze od The last of us 2 oraz Clive Barker's Hellraiser: Revival

13.05.2026 18:25
dami00
6
odpowiedz
dami00
22

Na 190 dni przed premierą GTA 6, w siedzibie Gry-Online, w tajnej kanciapie po burzy mózgów, pseudoredaktorzy doszli do wniosku, że gra będzie kosztować tyle, co normalny tytuł AAA. Dlaczego? Bo gracze się wściekną, jeśli będzie drożej. Kurtyna! Następne rewelacyjne wiadomości już jutro.

19.04.2026 12:47
dami00
odpowiedz
dami00
22

Szept007 Ale w czym masz problem? Lektor lub dubbing to dobra opcja dla osób, które nie chcą czytać albo słuchać tej przesadnej ekspresji i intonacji pełnej krzyków lub cichej mowy. Według mnie słucha się tego strasznie nienaturalnie i jest to moja opinia, więc proszę cię, przestań podawać przykłady świadczące o tym, że język japoński to 'świętość' dla anime. A co do jakości dubbingu – wszystko zależy od dobrego tłumaczenia na język polski i odpowiednio dobranych aktorów.

18.04.2026 17:54
dami00
odpowiedz
dami00
22

Szept007 "To jest tylko twój punkt widzenia. Ninja Scroll, Perfect Blue i Cowboy Bebop oglądałem z lektorem i nie sądzę, żeby obejrzenie ich z napisami wpłynęło na klimat i odbiór." A co do twojego przykładu to jest on bezsensu

18.04.2026 09:33
dami00
odpowiedz
dami00
22

Szept007Czyli jeśli od początku odcinka oglądam z napisami oglądam anime, a jak przełączę na dubbing, to już kreskówkę trochę pokrętna logika. A jeśli odcinki są z lektorem, to co oglądam hybrydę?

27.03.2026 14:41
dami00
1
odpowiedz
dami00
22

NOWAHUTANACZASIE  No jeszcze zostają Gry-Online i PPE; tam każdy jest po dziennikarstwie, kulturoznawstwie i z wyższym wykształceniem. A większość tych redaktorów nie nadaje się do odśnieżania chodników.

03.03.2026 15:27
dami00
4
odpowiedz
dami00
22

Nie polecam oglądania tego serialu na Netflixie odcinki mają straszny niski bit-rate, przez co na dużych ekranach widać pikselozę lepszą jakość znajdziecie na skyshowtime, a poza tym znajduje się tam kontynuacja dexter new blood oraz resurrection, oraz spin-off original sin.

30.11.2025 18:54
dami00
odpowiedz
dami00
22

1) katastrofę zwiastuje przede wszystkim stopniowe odchodzenie weteranów studia piastujących bardzo wysokie i istotne stanowiska w studiu. Śmieszna jesteś, jeśli uważasz, że to będzie katastrofa pod względem finansowym i wizerunkowym firmy. 2), dlaczego GTA 5 to dno i wodorosty? Bo już w dniu premiery było absurdalnie zacofane technicznie względem poprzedniej części. Żadnej fizyki w samochodach, żadnego zawieszenia, idiotyczny model jazdy, wszystkie pojazdy zachowują się jak pudełka zapałek. Symulatory wyścigów dołączane do płatków śniadaniowych 30 lat temu miały podobną jakość wykonania. Debilna fabuła rodem z szybkich i wściekłych celująca w gust dzieci. Multiplayer to najbardziej żałosny skok na kasę w historii tej firmy. Zacofany to jesteś ty 3 twoje śmieszne argumenty to zła fizyka aut i fabuła ci się nie podoba oraz Multiplayer myślałem, że się bardziej rozwiniesz. 3) przy tobie jestem jak Nikola Tesla rozmawiający z narkomanami. Chyba raczej przy mnie to ty jesteś niedorozwój wśród normalnych ludzi. Chętnie po premierze GTA 6 tu zajrzę i ci przypomnę twoje urojenia o katastrofie.

27.11.2025 09:18
dami00
odpowiedz
dami00
22

To może niech się kacap pochwali, jakie inteligentne seriale ogląda w swojej wiosce na Syberii.

27.11.2025 08:45
dami00
odpowiedz
dami00
22

Ale chłopie jak już masz chęci na opowiadanie to wypadało by podać jakieś argumenty nie jak dziecko odpowiadasz, Bo to przestarzała gra z czasów ps3, a poza tym czytaj ze zrozumieniem pytania mnie nie interesuje sytuacja w tej firmie czy ile razy będą wydawać GTA 5.

19.02.2025 14:35
dami00
odpowiedz
dami00
22

Przemoc na pewno będzie w tego typu grach pytanie, czy będzie jej więcej niż w GTA 5, czy będzie bardziej stonowana.

28.01.2025 11:08
dami00
odpowiedz
dami00
22

Wiedźmin 3 był ocenzurowany pod względem nagości seksu i przemocy

23.11.2024 21:17
dami00
odpowiedz
dami00
22

Ciekawsze jest to ile będzieci musieli czekać na port na pc

15.10.2024 15:45
dami00
odpowiedz
dami00
22

Żeby w Polsce film miał kategorie od 18 lat nie decydują sceny przemocy mocnego seksu czy gwałtów ani żadna Rządowa instytucja tylko dystrybutor.A on może sobie dowolnie interpretować zawarte w filmie sceny.

15.10.2024 15:24
dami00
odpowiedz
dami00
22

Co wy macie z tymi kategoriami wiekowymi ? W Polsce one są nadawane przez dystrybutora i mają tylko charakter informacyjny, kategoria od 21 lat to tylko chwyt reklamowy, żeby przyciągnąć widzów.

post wyedytowany przez dami00 2024-10-15 15:26:22
24.07.2024 11:40
dami00
odpowiedz
dami00
22

Pamiętam jako sudent dorabiałem jako sprzedawca biletów silver screenie w Łodzi i rodzice potrafili z dziećmi przyjść na gorsze filmy np. Dziewczyna z tatuażem Polski film Róża, Sponsoring, u nas kategorie wiekowe wystawia dystrybutor i są jedynie elementem informacyjnym, a nie obowiązkowym jak Usa czy Uk

12.07.2024 12:35
dami00
1
odpowiedz
dami00
22

"Parafrazując Kilerra" Jak już parafrazujesz to rób to poprawnie bo nie z tego filmu jest ten cytat.

post wyedytowany przez dami00 2024-07-12 12:36:20
10.07.2024 18:07
dami00
odpowiedz
dami00
22

Coś się Autorce tego newsa pomyliło oznaczenie Mature 17+ oznacza dojrzały kategoria Adults only 18+ to dla dorosłych a poza tym na switcha nie ma brutalnych gier ??? .Bo chyba można tam ogrywać wiedźmina 3

07.06.2024 14:07
dami00
odpowiedz
dami00
22

Dla mnie film średni w sam raz na weekend do browarka, ale biorąc pod uwage wcześniejsze filmy reżysera takie jak Kingsman Przekładaniec Kick-ass to jest to zjazd w dół.

30.05.2024 13:54
dami00
odpowiedz
dami00
22

Racja najbardziej przeszkadza filmowe ziarno, przez co gra wydaje się według mnie nie ostra. Ale na moim Oledzie C1 gra wygląda fenomenalnie możliwe, że w niektórym pachtu dadzą możliwość wyłączenia tych opcji graficzych.

10.03.2024 13:18
dami00
odpowiedz
dami00
22

Ta naprawdę ? 2001 roku wyszła wersja na ps2, czyli beta według ciebie, a jaka wersja wyszła 2002 według ciebie oświeć mnie.

post wyedytowany przez dami00 2024-03-10 13:24:52
27.10.2023 18:56
dami00
odpowiedz
dami00
22

Jezu w ogóle nie widzi mi się ta pustynna sceneria już wolałbym zimową atmosferę.

26.10.2023 16:45
dami00
odpowiedz
dami00
22

Wiadomo o której godzinie będzie dostępny dead spaces ???

16.10.2023 15:00
dami00
odpowiedz
dami00
22

Następny artykule "Gry podobne do serii GTA"
-Grand Theft Auto: San Andreas
-Grand Theft Auto: Vice City
-Grand Theft Auto: 3

09.10.2023 12:34
dami00
odpowiedz
dami00
22

Od siebie dodam swoją topkę thrillerów

1 Dziewczyna z tatuażem (2011)
2 Labirynt (2013)
3 Tożsamość (2003)
4 Odcięci (Abgeschnitten) 2018 Niemiecka produkcja
5 Zabójcy bażantów (Fasandrćberne) Duńska produkcja (2014).
6 Jestem Mordercą (2016) Polski film
7 Gad (Reptile 2023) niedawno wyszedł na netfiksie.
8 Kartoteka 64 (2018) Duńska produkcja 2018.
9 Przepowiednia (2002)
10 MR 73 (2008) Francuska produkcja.

01.09.2023 19:09
dami00
odpowiedz
8 odpowiedzi
dami00
22

słabo śledzę wiadomości o dodatku wiadomo ile będzie oferować godzin ??

20.01.2023 14:29
dami00
odpowiedz
dami00
22

Za to twój komentarz pod artykułem zmienił moje życie o 180 stopni Ach twoje wnioski, że cywilizacja w sztuczny sposób bardzo wiele potworów wbiła nam do świadomości (chyba tobie) jako straszne i że nasi przodkowie bali się tylko węży, robali i większych drapieżników, no k....wa coś wspaniałego i wart przemyśleń.

20.01.2023 13:01
dami00
odpowiedz
2 odpowiedzi
dami00
22

Jezu co za durnowaty artykuł większość tych filmów leciała po południu w tv z wyjątkiem splita i klątwy, Autor tych wypocin napisał że film Nieodwracalne Gaspara Noego był dozwolony od lat 21 no i co z tego może być nawet dozowlony od lat 30 skoro w polsce nie ma żadnej instytucji która te filmy klasyfikuję oraz nie ma żadnego obwiązku żeby ten wiek był przestrzegany w kinach.Pamiętam jak pracowałem w kinie jako kasjer na wielu filmach typu Pitbull nowe porządki cz Drogówka przychodził dzieci wieku 11-15 lat

12.09.2021 16:36
dami00
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
dami00
22

1 Rób pod siebie szkoda czasu na wyjście do kibla
2 Przygotuj swoje zwierzęta na tygodniową głodówkę lepiej im
wyjdzie na zdrowie, a ty zyskasz dodatkowe minuty w grze
3 Ogranicz czas oglądanie pornosów oraz walenia przeznacz je na gry no chyba że nie wytrzymasz to możesz to robić jednocześnie.
4 Sen jest dla słabych 2 gramy amfy załatwi problem ze snem no chyba że zgarnęli ci dilera to ratujesz się monsterkami.
5 Zrezygnuj z pracy i pobieraj kuroniówkę no chyba że nigdy nie przepracowałeś godziny w życiu to nabierz chwilówek
6 Nigdy sobie nie wmawiaj że czegoś nie zaniedbujesz bo i tak nie masz życia jedyne życie to te w grze
7 Twoja rodzina ma już cię dość i narzeka że jedynie co robisz to klikasz w kąkuter Nawet nie dyskutuj z tymi ignorantami bo szkoda czasu lvl sam się nie wbije.

12.09.2021 16:36
dami00
😉
3
odpowiedz
dami00
22

1 Rób pod siebie szkoda czasu na wyjście do kibla
2 Przygotuj swoje zwierzęta na tygodniową głodówkę lepiej im
wyjdzie na zdrowie, a ty zyskasz dodatkowe minuty w grze
3 Ogranicz czas oglądanie pornosów oraz walenia przeznacz je na gry no chyba że nie wytrzymasz to możesz to robić jednocześnie.
4 Sen jest dla słabych 2 gramy amfy załatwi problem ze snem no chyba że zgarnęli ci dilera to ratujesz się monsterkami.
5 Zrezygnuj z pracy i pobieraj kuroniówkę no chyba że nigdy nie przepracowałeś godziny w życiu to nabierz chwilówek
6 Nigdy sobie nie wmawiaj że czegoś nie zaniedbujesz bo i tak nie masz życia jedyne życie to te w grze
7 Twoja rodzina ma już cię dość i narzeka że jedynie co robisz to klikasz w kąkuter Nawet nie dyskutuj z tymi ignorantami bo szkoda czasu lvl sam się nie wbije.

12.12.2020 21:16
dami00
odpowiedz
dami00
22

Mam pytanie do osób które już graj jak mianowicie gra przedstawia narkotyki czy są fikcyjne stworzone na potrzeby świata czy prawdziwe jak gta 5 ? i czy v może je zażywać?

12.06.2020 18:49
dami00
odpowiedz
dami00
22

W sensie że zdobędzie wyższą note w recenzji ???

12.06.2020 09:29
dami00
odpowiedz
2 odpowiedzi
dami00
22

Ile mniej więcej trwa przejście całej gry ??

05.05.2020 16:26
dami00
odpowiedz
dami00
22
post wyedytowany przez dami00 2020-05-05 16:27:07
04.05.2020 12:32
dami00
odpowiedz
dami00
22

Hmm dziwne że narkotyki są zaznaczone w tabelce jako "Moderate impacte" pewnie nazwy dragów będą zmyślone.
https://www.classification.gov.au/titles/cyberpunk-2077

post wyedytowany przez dami00 2020-05-04 12:33:02
27.04.2020 13:29
dami00
😉
odpowiedz
dami00
22

Siusiaczki też bedą

27.04.2020 13:14
dami00
21.03.2020 16:06
dami00
odpowiedz
dami00
22

Nowa Zelandia też wydała ocene wieku R18: Violence, offensive language and sex scenes. Wiedźmin 3 miał kategorie R16

19.03.2020 20:18
dami00
odpowiedz
dami00
22

Brazylia jako pierwsza już wystawiła ocene od 18 lat. przypominając że wiedźmin 3 w brazyli był od 16 lat

14.03.2017 20:12
dami00
odpowiedz
dami00
22

GTA 5, Skyrim,Wiedźmin 3 krew i wino,

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl