Komentarze do wiadomości: GTA 6 to drogi zakup w Polsce, zwłaszcza w pudełku. Polski wydawca umywa ręce

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
26.06.2026 10:17
Luzman
1
odpowiedz
Luzman
3
Chorąży

"szczególnie w pudełku" które po otwarciu prezentuje swoje piękne oblicze w postaci karteczki i kodu do ściągnięcia gra tak samo, jakby się kupiło cyfrę.
Jak ludzie to kupują, to oznacza jedynie, że cofnęliśmy się jako społeczeństwo mentalnie do średniowiecza, albo to przedstawiciele małpiego pochodzenia, bo nie ma kompletnie żadnej logiki w kupowaniu takiego pudełka.

post wyedytowany przez Luzman 2026-06-26 10:17:53
26.06.2026 10:35
1.1
1
odpowiedz
tambo
29
Chorąży

Luzman To jest powtórka z rozrywki. Dokładnie tak samo wyglądały początki końca pudełek z grami na PC. Początkowo mieliśmy w nich wybrakowaną wersję na płycie + kod steam (i obowiązkowa aktualizacja po instalacji), później była płyta bez gry uruchamiająca klienta steama, w którym wpisywaliśmy kod, jeszcze trochę później pudełko bez płyty, a na końcu nie było już nic.

26.06.2026 10:41
1.2
1
odpowiedz
Inquerion
55
Generał

tambo Ludzie ostrzegali przed tym już 20 lat temu to ich wyśmiewano i wyzywano od foliowych czapeczek i starych dziadów :)

"Jak wejdzie cyfra to gry stanieją bo nie będą musieli produkować płyt!"

;)

26.06.2026 10:43
1.3
2
odpowiedz
MadTrigger
7
Pretorianin

Inquerion i książki, nie zapomnij jak tanie są teraz e-booki bo nie trzeba drukować.... Za chwilkę tu też zamiast eboka do czytania offline będziesz mógł sobie wykupić usługę możliwości przeczytania książki dopóki jest w ofercie. Wtedy to już w ogóle tanio będzie bo PDFów nie będą musieli generować :D

post wyedytowany przez MadTrigger 2026-06-26 10:45:06
26.06.2026 10:46
1.4
1
odpowiedz
Inquerion
55
Generał

Luzman Jest plotka że niby już się sprzedało 39 milionów pre orderów. Trochę ciężko uwierzyć, ale parę milionów już na 100% poszło.

Co do tych twoich teorii to faktem jest że większość społeczeństwa najostrzejszą strzałą w kołczanie nie jest (kradnę cytat z Gothic Remake xd) i tak było 100, 500 czy 2000 lat temu. Genetyka.

26.06.2026 10:41
2
1
odpowiedz
Cyrawn
26
Pretorianin

Ja bym chętnie zobaczył taką wersję gry jak GTA 6 ale opartą o np. robotę policji walczącej z patologią.
Ależ to byłby hit, gdyby można wcielić się w postacie od prewencji po detektywów i podobny otwarty świat.
Niestety patolodżie lepiej się sprzedają wśród gówniarstwa.

26.06.2026 10:48
adam11$13
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
adam11$13
142
EDGElord

Ta bieda wersja pudełkowa śmieszy tym bardziej, że Rockstar jako jeden z ostatnich faktycznie wypuszczał wypasione edycje pudełkowe jak w przypadku GTA V I RDR 2-, dwie płyty, instrukcje, fizyczna mapa świata, plakat... Niestety już to raczej nie wróci :(

26.06.2026 11:05
Felipe
3.1
odpowiedz
Felipe
27
Messiah

adam11$13 Co w 2 płytach jest wypasionego lol.

26.06.2026 11:14
adam11$13
3.2
odpowiedz
adam11$13
142
EDGElord

Via Tenor

Wiadomo, że im więcej gigabajtów tym gra lepsza!

26.06.2026 10:55
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Lukas1983
52
Centurion

20 gospodarka świata. Stać nas 🥳

26.06.2026 10:57
ZeroNaruse
4.1
odpowiedz
ZeroNaruse
147
Murderer

Lukas1983 Obecnie 21, zaraz za Szwajcarią. Dlatego cena powinna być tylko trochę niższa niż ta, którą mają oni!

26.06.2026 11:05
5
1
odpowiedz
pawel1812
81
Generał

Kupujcie kupujcie, bo zabraknie preorderów...

Kot w worku i tyle, antykonsumenckie zagrania T2, standardzik.
Gra, która nie ma wymagań co do zajmowanego miejsca na SSD konsoli, nie wiadomo jak będzie działać (prawdopodobnie w 30 FPSach na konsolach obecnej generacji-> Take2 nie ma zwyczaju robić aktualizacji za darmo, które by podnosiły klatki, więc nawet jak kupicie PS6, to wasze GTA bedzie działać w 30 klatkach...), nie wiadomo jaka będzie fabuła (wiele wskazuje, że może ulec spłyceniu, jak większość zachodnich tytułów ostatnich 10 lat). Poza rozwiniętą symulacją, ta gra może być słabo grywalna przez tą liczbę klatek...

post wyedytowany przez pawel1812 2026-06-26 11:07:06
26.06.2026 11:13
Crazy_Bambino
6
odpowiedz
Crazy_Bambino
52
Pretorianin

Ogram za darmo, mój kuzyn zalogował się na konto psn na moim ps ustawie jego konto jako główne i będę pykał :D

26.06.2026 11:15
7
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał
26.06.2026 11:18
8
1
odpowiedz
WindMorro
16
Pretorianin

Jak wyjdzie na PC, to poczekać aż załatają, zrobią pierwszą przecenę, kupić przez VPN i będzie 160 zł. Jak ktoś chce wyrzucać kasę w błoto, to i kupi najki za 1000 zł i nic mu nie pomoże

26.06.2026 11:23
9
1
odpowiedz
forzaroma
98
Konsul

Szczerze mówiąc ta cena wydaje mi się w porządku.

Dla mnie problemem nie jest cena GTA VI, a to ile kosztują na psstore gry takie jak np. RE: Requiem, Silent Hill f, czy ten koślawy Remake MGSD z ekranami ładowania co pół minuty. Wszystkie te tytuły kosztują prawie tyle co nowe GTA po 339zł - i to są porąbane ceny w stosunku do zawartości.

Taki Resident trzyma jakościowy poziom, ale to gra na kilkanaście godzin, która jedzie na tych samych rozwiązaniach od lat, co więcej te gry wychodzą co rok, dwa, trzy i tam nie widać żadnej wielkiej rewolucji.
O nowym Silent Hillu mam gorsze zdanie. A MGSD to już po prostu zdzierstwo w stosunku do tego co oferuje.

Takie gry za prawie 350 zł, to przesada.

Przy tym cena GTA, od Rockstara który od lat robi jakościowe duże światy z bogatą zawartością na kilkadziesiąt godzin wydaje się normalna.

Nie mam żadnego problemu zapłacić 350zł za długą, rozbudowaną grę jak GTA VI, czy dajmy na to Wiedźmin 4.
Natomiast nie podoba mi się wydawanie tej samej kwoty na gry na kilkanaście godzin, które są ok, ale nic wielkiego, ani specjalnie ambitnego nie wnoszą.

post wyedytowany przez forzaroma 2026-06-26 11:44:08
Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl