Dawn of War 3: Jak poradzić sobie z jednostkami wroga ukrytymi za ciężką osłoną?
Aktualizacja:

Ciężka osłona, mimo, iż nie daje tyle możliwości co osłony występujące w poprzednich częściach serii (jak i grach z serii Company of Heroes), pozwala w skuteczny sposób ochronić znajdującą się wewnątrz piechotę, szczególnie, jeśli nie wiesz, jak się przez nią szybko przebić. Jednakże, ciężka osłona może być także morderczą pułapką.
Najogólniej rzecz ujmując, jednostki wewnątrz ciężkiej osłony chronione są przed wszystkimi atakami dystansowymi, jak i częścią ataków wręcz. Sposobów, by ranić jednostki kryjące się pod osłoną, jest jednak kilka. Mianowicie:
Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla CiebieKomentarze czytelników
Dlaczego nie ma opisanych wszystkich jednostek i potencjalnych kompozycji albo budynków i ich najlepsze rozmieszczenie,kolejność itp.Brakuje mi tu dużo informacji i rad które bym oczekiwał od dobrego zawodnika w dawn of war3.
Hmm, nie mogę odpowiedzieć na komentarz, więc jako nowy post. Poradnik do tytułu, który wychodzi za niespełna tydzień i którego otwartą betę ogrywają w tym momencie ludzi. Także może się komuś przydać, co zawarte jest już w tym momencie. :)
Poradnik do tytułu, którego jeszcze nie ma?
Nieźle.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
