God of War Ragnarok: Ukryte zakończenie (Pogrzeb wikinga) - solucja, opis przejścia

God of War Ragnarok skrywa pewną tajemnicę – dzięki przysłudze Pogrzeb wikinga (A Viking Funeral) odnajdziecie ukryte zakończenie. Wyjaśniamy jak dowiedzieć się o pogrzebie oraz jak dotrzeć do lokacji Piaski Sverd (Sverd Sands) w Svartalfheim.

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Na tej stronie poradnika wyjaśniamy jak obejrzeć ukryte drugie zakończenie gry God of War Ragnarok - jest to poboczne zadanie Pogrzeb wikinga (A Viking Funeral) rozgrywane w krainie Svartalfheim. Z naszego opisu przejścia dowiecie się jak dowiedzieć się o pogrzebie i jak dotrzeć do regionu Piaski Sverd, by wziąć w nim udział.

Na stronie z oczywistych względów znajdziecie duże spojlery. Pierwsze zakończenie gry opisaliśmy na poprzedniej stronie solucji - Główne zakończenie.

Odblokowanie ukrytego zakończenia - quest Pogrzeb wikinga

Gra nie informuje w oczywisty sposób o dostępności drugiego sekretnego zakończenia kampanii - God of War Ragnarok: Ukryte zakończenie (Pogrzeb wikinga) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Gra nie informuje w oczywisty sposób o dostępności drugiego sekretnego zakończenia kampanii. Po awansowaniu do fazy endgame (Po Ragnaroku) od Mimira dowiecie się jedynie, że planowany jest pogrzeb przyjaciela, który zginął w trakcie przechodzenia głównej fabuły.

Dotrzyjcie do dowolnej mistycznej bramy i jako cel podróży wybierzcie bramę Nidavellir w krainie Svartalfheim.

Po dotarciu do wioski krasnoludów udajcie się na południe i wejdźcie do tawerny Raeba (powyższy obrazek) - God of War Ragnarok: Ukryte zakończenie (Pogrzeb wikinga) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Po dotarciu do wioski krasnoludów udajcie się na południe i wejdźcie do tawerny Raeba (powyższy obrazek).

Rozpocznie się przysługa - poboczny quest Pogrzeb wikinga (A Viking Funeral).

Wzięcie udziału w pogrzebie i odblokowanie drugich napisów końcowych

Wysłuchajcie rozmowy z krasnoludami i obejrzyjcie zwłoki leżące na stole - God of War Ragnarok: Ukryte zakończenie (Pogrzeb wikinga) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Wysłuchajcie rozmowy z krasnoludami i obejrzyjcie zwłoki leżące na stole. Dowiecie się o miejscu planowanego pogrzebu.

Powróćcie do mistycznej bramy i jako cel podróży wybierzcie bramę Mokradła Aurvangar ze Svartalfheim - God of War Ragnarok: Ukryte zakończenie (Pogrzeb wikinga) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Powróćcie do mistycznej bramy i jako cel podróży wybierzcie bramę Mokradła Aurvangar ze Svartalfheim.

Po dotarciu na miejsce udajcie się kawałek na północny-zachód - God of War Ragnarok: Ukryte zakończenie (Pogrzeb wikinga) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce udajcie się kawałek na północny-zachód. Dotrzecie do przeprawy promowej z obrazka - użyjcie jej, by dotrzeć do lokacji Piaski Sverd.

Podejdźcie do zwłok i przenieście je do łódki - God of War Ragnarok: Ukryte zakończenie (Pogrzeb wikinga) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Podejdźcie do zwłok i przenieście je do łódki. Załączy się scena z pogrzebu. Po jej obejrzeniu wyświetlą się drugie napisy końcowe (można je przerwać Kółkiem). Po wszystkim quest zakończy się. Możecie opcjonalnie porozmawiać z kilkoma krasnoludami, którzy uczestniczyli w pogrzebie.

Podobało się?

0

God of War: Ragnarok

9 listopada 2022

PC PlayStation
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2023-03-19
09:58

dagos18 Junior

Witam, mam problem z przejściem dalej w grze, mianowicie musze użyć szybki atak runiczny na takim zwalistym głazie po raz pierwszy i wskazówka pokazuje mi użycie użycie tarczy i lewego przycisku myszki czyli Q + LPM ( gram na PC ) i jak to robię nic się nie dzieje ustawienia klawiszy mam ok.

Komentarz: dagos18
2023-05-08
23:28

user4259317404 Junior

Witam wszystkich mam problem ze zadaniem ,,goście z Hel" a mianowicie zamknąłem wszystkie szczeliny, ale dostałem tylko 5 mroźnych iskier i nie mogę ulepszyć Lewiatana do poz. 9.
Czy ktoś też tak miał? Jeśli tak proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Komentarz: user4259317404
2023-05-23
18:21

VeeoN26 Junior

Próby w muspelheimie i zrobiłem ostateczną misje ale sie nie udała i dałem coś takiego jak kalibruj i teraz mam zablokowane, co mam zrobić?

Komentarz: VeeoN26
2023-06-18
16:46

user46111542d3 Junior

Oczy Odyna problemik - wg map mam wszystkie 48 zaliczone, a w celach w zadaniu pokazuje mi 47/48. Ktoś wie czy da się coś z tym zrobić?

Komentarz: user46111542d3
2023-12-02
21:02

user6055570592 Junior

Witam czy tez ma ktoś taki problem że po skończeniu gry nie można tworzyć u lundy reliktów ?

Komentarz: user6055570592
2024-06-01
17:06

hanu Junior

Czy jest szansa aby Poradnik który można ściągnąć w wersji PDF zawierał wszystko (opis przejścia, sekrety, poradnik Vallhala)?
Ten obecny ma tylko Sekrety i znajdźki...

Komentarz: hanu
2024-06-10
18:30

oskars258 Junior

Witam. Czy ktoś miał tak, że nie ma już do kupienia kluczy do barier, ale jest jeszcze dwie bariery. Proszę napisać jak można dobyć inaczej te dwa klucze

Komentarz: oskars258
2024-09-26
10:15

J-Marcin Legionista

Jedną z największych przeszkód jakie spotykam w trakcie walki to blokowanie Kratosa na przeciwniku. Gram na PC z myszką i zdaję sobie sprawę że na konsoli przy orientacyjnym celowaniu padem takie coś jest konieczne ale na PC tylko przeszkadza i psuje przyjemność gdy nagle Kratos nie może się odwrócić i uciec. Wystarczył by jeden przełącznik w ustawieniach wyłączający trwale tą funkcję.
Wolę grać mysz-klawiatura z uwagi na precyzję i szybkość ruchów. Denerwuje mnie ta cała klawiszologia PAD-owa psująca przyjemność z gry a wprowadzona po to by konsolowiec który nie może się skupić na ruchach postaci bo nie ma jak mógł się wykazać klikaniem.

Komentarz: J-Marcin
2024-10-13
16:17

albino Junior

Witajcie. Mam inny problem. Próbując zagrać np. kolejny raz w grę plus wybieram jakiś kolejny zapis poprzednich gier czy też ostatniej bądź niedokończonej gry by zacząć z obecnie zdobytymi rzeczami, przedmiotami i osiągnięciami lecz gdy rozpoczyna się po zatwierdzeniu nowej gry plus - nowa gra plus, okazuje się że jakby to powiedzieć wrzuca mnie jeszcze do poprzedniego jakiegoś starszego trochę zapisu gry plus ? I nie posiadam np. jakiś zdobyczy które bym chciał zachować bądź kropli rosy w następnej tej nowej grze, skąd to wynika ?? Pozdrawiam serdecznie

Komentarz: albino
2024-11-22
19:19

Felipe Konsul

Felipe

Jak się pisze poradnik to fajnie by było chociaż zagrać w grę i wiedzieć co się w niej wydarzyło ;).
Nie tarcza nie jest niszczona przez Thora tylko przez chyba nazywa się ten przeciwnik "Łowczyni" jakiś pseudo nordycki centaur co ją rozwala chyba tuż przed śmiercią.
Chociaż faktycznie fajnie by było gdyby to Thor nam tarczę rozwalił np. na koniec walki waląc w nią młotem.
Ale niby teraz znalazłem na YT filmik, gdzie to Thor ją rozwala więc wreszcie nie wiem o_O.

Komentarz: Felipe

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl