Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Galapagos Press Release 1 grudnia 2012, 16:15

Zone of The Enders HD Collection w sklepach

Zagraj w Metal Gear Rising Revengeance już dziś!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Galapagos Interactive, oficjalny wydawca gier Konami Digital Entertainment, z przyjemnością przedstawia gratkę dla fanów twórczości legendarnego Hideo Kojima, twórcy Metal Gear Solid, remake gry znanej z PlayStation2 - Zone of the Enders HD Collection.

Zone of The Enders HD Collection w sklepach - ilustracja #1

Zestaw składa się z dwóch tytułów stworzonych przez Kojima Productions na konsolę PlayStation2 - Zone of the Enders i Zone of the Enders: The 2nd Runner. Obie gry zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów walk ogromnych mechów i gier akcji, głównie dzięki genialnej futurystycznej oprawie oraz wciągającej fabule, opowiadającej o wojnach międzyplanetarnych.

Zarówno Zone of the Enders, jak i Zone of the Enders: The 2nd Runner zostały odświeżone i wyposażone w zupełnie nową oprawą graficzną w wysokiej rozdzielczości.

Zone of the Enders HD Collection dostępny jest na platformy PlayStation3 oraz Xbox360. W późniejszym terminie ukaże się wersja na przenośną konsolę PSVita.

Gra zawiera ekskluzywne i czasowo dostępne wyłącznie w egzemplarzach z grą Zone of The Enders HD Collection demo nadchodzącego hitu od Hideo Kojima – Metal Gear Rising Revengeance.