Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2018, 03:46

autor: Ender

Steep oraz Portal Knights w styczniowej ofercie PlayStation Plus

Sony przedstawiło listę gier, które w styczniu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PS4 otrzymają możliwość pobrania gier Steep, Portal Knights oraz Fallen Legion: Flames of Rebellion. Na właścicieli PlayStation 3 oraz PS Vity czekają Super Mutant Alien Assault, Amplitude oraz Zone of the Enders HD Collection.

Sony opublikowało informację na temat gier, które w styczniu trafią do subskrybentów PlayStation Plus. Posiadacze PlayStation 4 będą mogli pobrać trzy tytuły. Dwa z nich dostępne będą wyłącznie na tej platformie. Pierwszym jest sportowa gra Steep, pozwalająca zakosztować jazdy na nartach i snowboardzie, na pokaźnych rozmiarów mapie odwzorowującej alpejskie szczyty. Drugą udostępnioną produkcją jest Portal Knights, a więc trzecioosobowe RPG, łączące typowe mechanizmy gatunku z elementami popularnych sandboksów pokroju Minecrafta.

Na właścicieli PlayStation 3 czeka Zone of the Enders HD Collection, kolekcja dwóch zremasterowanych odsłon serii Zone of the Enders, a więc wydanych pierwotnie na PlayStation 2 produkcji akcji z mechami w roli głównej. Otrzymają oni również Amplitude, będące reedycją klasycznej gry muzycznej, która stworzona została przez studio Harmonix. Do fanów przenośnej Vity trafi z kolei Super Mutant Alien Assault, dwuwymiarowa platformówka z losowo generowanymi poziomami i trybem kooperacji. Ostatnia z grudniowych produkcji przeznaczona jest zarówno na PlayStation 4, jaki i na PlayStation Vitę. Mowa tu o Fallen Legion: Flames of Rebellion, dwuwymiarowym jRPG-u z elementami bijatyki, w którym wcielamy się w postać Legata, próbującego przejąć władzę w kraju osłabionym śmiercią poprzedniego monarchy.

Steep oraz Portal Knights w styczniowej ofercie PlayStation Plus - ilustracja #1

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 10 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN).

 1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Styczniowa oferta PlayStation Plus:

 1. Steep (PS4)
 2. Portal Knights (PS4)
 3. Zone of the Enders HD Collection (PS3)
 4. Steredenn (PS3)
 5. Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS Vita/PS4)
 6. Super Mutant Alien Assault (PS Vita)

Gry pobierzemy za darmo od 1 stycznia.

Gry, które w styczniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

 1. SOMA (PS4)
 2. OnRush (PS4)
 3. Steins;Gate (PS3)
 4. Amplitude (PS3)
 5. Iconoclasts (PS Vita/PS4)
 6. Papers, Please (PS Vita)
Steep oraz Portal Knights w styczniowej ofercie PlayStation Plus - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.