Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 grudnia 2018, 16:48

Sniper Elite V2 doczeka się remastera?

Tak wynika ze strony internetowej australijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier. Dokładnie w Wigilię pojawił się tam wpis dotyczący Sniper Elite V2 Remastered. Teraz wystarczy tylko czekać na oficjalny komunikat od twórców lub wydawcy.

Czekacie na odświeżoną wersję Sniper Elite V2? - Sniper Elite V2 doczeka się remastera? - wiadomość - 2018-12-27
Czekacie na odświeżoną wersję Sniper Elite V2?

Są tutaj jacyś fani wirtualnego strzelania z karabinu snajperskiego? Jeżeli tak, to zapewne ucieszy Was wieść, że prawdopodobnie Sniper Elite V2 doczeka się remastera. Tak przynajmniej wynika ze strony internetowej australijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier. Pojawiły się tam informacje o Sniper Elite V2 Remastered, mającej być tytułem multiplatformowym. Produkcję sklasyfikowano 24 grudnia i według oceny strony, gra będzie pełna przemocy. Ponadto znajdzie się w niej trochę nieparlamentarnego słownictwa oraz szczypta nagości. Producentem jest Rebellion, wydaniem ma natomiast zająć się 505 Games.

Jest Wigilia, są prezenty.
Jest Wigilia, są prezenty.

Ostatecznie produkcja otrzymała klasyfikację 15+. Od premiery Sniper Elite V2 minęło ponad 6 lat, a studio Rebellion zdążyło już stworzyć dwie kolejne odsłony serii. Niektórzy nadal uważają, że to właśnie wydana pierwotnie na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 część pozostaje najlepszą z cyklu. Niestety, wciąż nie wiemy, czy informacje o remasterze znajdą pokrycie w rzeczywistości, gdyżstudio Rebellion nie zabrało głosu w tej sprawie. Z drugiej strony, czy wydawanie odświeżonej wersji tej gry przyniesie twórcom korzyści finansowe? Pozostaje czekać na oficjalne komunikaty ze strony producentów, chociaż sklasyfikowanie gry raczej nie jest przypadkowe.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Sniper Elite V2
  2. Sniper Elite V2 na Steamie