Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 26 grudnia 2018, 16:10

autor: Serek

Netflix wyprodukuje kolejne sezony Wiedźmina?

Jeżeli czekacie z wypiekami na twarzy na serialem Wiedźmin od Netfliksa, to możecie już uruchamiać generator hajpu. Według jednego z dziennikarzy branżowych, wydawca jest zadowolony z prac nad przygodami Geralta i może to doprowadzić do rychłego zamówienia kolejnych sezonów. Niestety, to wciąż tylko nieoficjalne doniesienia.

Henry Cavill podoła roli Geralta? - Netflix wyprodukuje kolejne sezony Wiedźmina? - wiadomość - 2018-12-27
Henry Cavill podoła roli Geralta?

Wiele wskazuje na to, że Wiedźmin od Netfliksa spełnił oczekiwania wydawcy. Podczas gdy zdjęcia do serialu wciąż trwają (aktualnie ekipa przebywa na Węgrzech), w sieci pojawiły się pierwsze informacje dotyczące rzekomej chęci przedłużenia dzieła o kolejne sezony. Wieści płyną prosto z Twittera KC Walsha, redaktora naczelnego GeeksWorldwide. Wspomniany dziennikarz umieścił tam post, w którym twierdzi, że Netflix jest bardzo zadowolony z tego, jak prezentuje się Wiedźmin. Ma to prowadzić do zamówienia przez platformę kolejnych sezonów, nawet przed emisją pierwszej serii.

KC Walsh sugeruje również, że w niedalekiej przyszłości Henry Cavill (serialowy Geralt) będzie musiał poważnie zastanowić się nad swoim terminarzem, bowiem może nie być w stanie pogodzić roli Supermana z pracą na planie kolejnych sezonów Wiedźmina. Polecamy traktować doniesienia dziennikarza z dystansem, bo przy tak dużym zainteresowaniu produkcją bardzo łatwo o fałszywe informacje. Pozostaje czekać na oficjalne komunikaty ze strony władz Netfliksa. Miejmy nadzieję, że kiedy serial wreszcie zadebiutuje, będziemy mieli powody do radości.

  1. Oficjalna strona internetowa platformy Netflix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.