Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 grudnia 2018, 16:10

autor: Serek

Netflix wyprodukuje kolejne sezony Wiedźmina?

Jeżeli czekacie z wypiekami na twarzy na serialem Wiedźmin od Netfliksa, to możecie już uruchamiać generator hajpu. Według jednego z dziennikarzy branżowych, wydawca jest zadowolony z prac nad przygodami Geralta i może to doprowadzić do rychłego zamówienia kolejnych sezonów. Niestety, to wciąż tylko nieoficjalne doniesienia.

Henry Cavill podoła roli Geralta? - Netflix wyprodukuje kolejne sezony Wiedźmina? - wiadomość - 2018-12-27
Henry Cavill podoła roli Geralta?

Wiele wskazuje na to, że Wiedźmin od Netfliksa spełnił oczekiwania wydawcy. Podczas gdy zdjęcia do serialu wciąż trwają (aktualnie ekipa przebywa na Węgrzech), w sieci pojawiły się pierwsze informacje dotyczące rzekomej chęci przedłużenia dzieła o kolejne sezony. Wieści płyną prosto z Twittera KC Walsha, redaktora naczelnego GeeksWorldwide. Wspomniany dziennikarz umieścił tam post, w którym twierdzi, że Netflix jest bardzo zadowolony z tego, jak prezentuje się Wiedźmin. Ma to prowadzić do zamówienia przez platformę kolejnych sezonów, nawet przed emisją pierwszej serii.

KC Walsh sugeruje również, że w niedalekiej przyszłości Henry Cavill (serialowy Geralt) będzie musiał poważnie zastanowić się nad swoim terminarzem, bowiem może nie być w stanie pogodzić roli Supermana z pracą na planie kolejnych sezonów Wiedźmina. Polecamy traktować doniesienia dziennikarza z dystansem, bo przy tak dużym zainteresowaniu produkcją bardzo łatwo o fałszywe informacje. Pozostaje czekać na oficjalne komunikaty ze strony władz Netfliksa. Miejmy nadzieję, że kiedy serial wreszcie zadebiutuje, będziemy mieli powody do radości.

  1. Oficjalna strona internetowa platformy Netflix