Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2021, 18:47

Games with Gold na wrzesień 2021 (m.in. Warhammer: Chaosbane i Mulaka)

Wrzesień przynosi kolejne cztery tytuły dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. W nadchodzącym miesiącu mogą oni liczyć między innymi na Mulakę oraz Warhammer: Chaosbane.

Microsoft ogłosił listę tytułów, które we wrześniu ograć będą mogli posiadacze subskrypcji Games with Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Tym razem powinny one trafić między innymi w gust fanów fantasy lub gier indie. Dwiema głównymi produkcjami na liście są bowiem Warhammer: Chaosbane oraz Mulaka. Pierwsza z wymienionych to RPG akcji typu hack-n-slash, która zabiera graczy do mrocznego Starego Świata. Kolejna pozycja jest za to niepozorną grą akcji z elementami platformówki 3D. Unikalnego charakteru nadają jej elementy meksykańskiego folkloru.

Oprócz tego na liście pojawiły się także dwa tytuły, które kojarzyć mogą posiadacze Xboksów 360. Są to Zone of the Enders HD Collection i Samurai Shodown II. Obie pozycje uruchomić można w ramach wstecznej kompatybilności na Xboksach One i Series X/S. Szczególnie warta uwagi jest przy tym pierwsza z wymienionych – to w gruncie rzeczy kompilacja dwóch pierwszych odsłon cyklu Zone of the Enders, za których powstanie odpowiada Hideo Kojima.

Games with Gold we wrześniu:

  • Warhammer: Chaosbane – od 1 do 30 września (Xbox One oraz Xbox Series X/S)
  • Mulaka – od 16 września do 15 października (Xbox One oraz Xbox Series X/S)
  • Zone of the Enders HD Collection – od 1 do 15 września (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X/S)
  • Samurai Shodown II – od 16 do 30 września (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X/S)