Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2020, 14:53

autor: Froozyy

Zobacz ogromne mapy Red Dead Redemption 2 w 6K

W sieci pojawiły się mapy z Red Dead Redemption 2 w rozdzielczości 6K, które są efektem pracy jednego z użytkowników forum produkcji Rockstar Games. Najbardziej szczegółowa waży aż 60 MB i zawiera detale, takie jak nazwy miast i zaznaczone granice.

Zobacz ogromne mapy Red Dead Redemption 2 w 6K - ilustracja #1
W sieci pojawiły się mapy Red Dead Redemption 2 w rozdzielczości 6K.

Na forum poświęconym produkcjom studia Rockstar Games pojawił się wpis użytkownika DuPz0r, który pochwalił się efektami swojej pracy nad mapą świata Red Dead Redemption 2 w rodzielczości 6K. Autor udostępnił jej trzy wersjepełną detali (takich jak nazwy miast i zaznaczone granice), samego ukształtowania terenu w 3D oraz satelitarną. Aby zobaczyć je w pełnej okazałości, najlepiej kliknąć w dany odnośnik i pobrać wybraną mapę bezpośrednio. Poniżej prezentujemy tylko ich skompresowane wersje. W ramach ciekawostki warto dodać, że ta najbardziej szczegółowa waży aż 60 MB. Twórca zaznacza jednak, żeby używać map tylko we własnym zakresie, ponieważ są one własnością studia Rockstar Games.

Zobacz ogromne mapy Red Dead Redemption 2 w 6K - ilustracja #2
Zobacz ogromne mapy Red Dead Redemption 2 w 6K - ilustracja #3
Zobacz ogromne mapy Red Dead Redemption 2 w 6K - ilustracja #4

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało w 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Natomiast od listopada zeszłego roku w tytuł można zagrać również na komputerach osobistych. Według danych z lutego produkcja cały czas radzi sobie na rynku bardzo dobrze, nawet mimo katastrofalnego stanu pecetowego portu w dniu premiery. Od tamtej pory sprzedała się w nakładzie 29 mln egzemplarzy.