Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2012, 11:45

autor: Hed

Zobacz nowy zwiastun Max Payne 3 - po polsku!

Mamy dla Was polską wersję najnowszego zwiastuna gry Max Payne 3. Firma Rockstar prezentuje w nim nowości w zakresie walki i strzelania. Tytułowy bohater nauczy się paru nowych ruchów, dzięki którym wyjdzie z każdych opałów bez szwanku.

Rockstar wypuścił nowy zwiastun Max Payne 3, a my mamy go dla Was po polsku. Poniżej znajdziecie przetłumaczoną wersję materiału, w którym profesjonalny i zaskakująco opanowany narrator opowiada o dziurawieniu kulami przeciwników tytułowego byłego policjanta, a teraz najemnika i ochroniarza. Trzeba przyznać, że od ostatniego spotkania Max nauczył się paru nowych ruchów.

W swoich wcześniejszych przygodach policjant skakał i rzucał się na boki, aby w powietrzu ostrzelać wrogów. Gra Max Payne 3 pozwoli też chować się za przeszkodami, tarzać po ziemi i korzystać z różnych kombinacji broni. Od strony graficznej tytuł nie jest może żadną rewolucją, ale dbałość o szczegóły i dobry system animacji na pewno robią spore wrażenie.

  1. kulisy produkcji #2 - celowanie i broń (PL)

Max Payne 3 wzbudza ogromne emocje z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze, grę tworzy jedno ze studiów Rockstara, firmy, która wypuszcza niemal same dopracowane i świetne hity (wystarczy wspomnieć o Red Dead Redemption i Grand Theft Auto IV). Po drugie, główny bohater zaskarbił naszą sympatię w przeszłości. Pierwszą i drugą odsłonę serii przygotowało Remedy (Alan Wake).

Zastanawiające jest wciąż to, czy Rockstarowi uda się zachować klimat poprzednich części Max Payne, które były dość specyficzne. Studio Remedy lub bawić się gatunkami i parafrazować inne dzieła popkulturowe. Tymczasem, Max Payne 3 na razie wygląda jak rasowa gra akcji. Wszystkiego dowiemy się w maju i czerwcu, kiedy produkcja trafi do sklepów. Zagrają w nią posiadacze konsol i pecetów.

  1. Max Payne 3 – zwiastuny po polsku
  2. Max Payne 3 - zapowiedź gry