Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2007, 16:49

autor: Metatron

Znani aktorzy w scenkach przerywnikowych w Command & Conquer 3: Gniew Kane'a

Filmowe scenki przerywnikowe to znak rozpoznawczy serii Command & Conquer. Dlatego też nic dziwnego, że twórcy kolejnych odsłon czują się niejako zobowiązani do kontynuowania tej tradycji. Nie inaczej będzie w przypadku pierwszego dodatku do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, w którym poznamy nową historię, przedstawioną za pomocą filmów z udziałem aktorów.

Filmowe scenki przerywnikowe to znak rozpoznawczy serii Command & Conquer. Dlatego też nic dziwnego, że twórcy kolejnych odsłon czują się niejako zobowiązani do kontynuowania tej tradycji. Nie inaczej będzie w przypadku pierwszego dodatku do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, w którym poznamy nową historię, przedstawioną za pomocą filmów z udziałem aktorów. Wiedzieliśmy już, że na pewno wystąpi w nich Joe Kucan, niezastąpiony w roli Kane’a, teraz poznaliśmy nazwiska dwóch kolejnych aktorów.

Znani aktorzy w scenkach przerywnikowych w Command & Conquer 3: Gniew Kane'a - ilustracja #1

Natasha Henstridge

Jak ogłosiła firma Electronic Arts, będzie to Natasha Henstridge, znana m.in. z trylogii „Gatunek” oraz Carl Lumbly, występujący w serialu „Agentka o stu twarzach”. Wspólnie z Kucanem powołają do życia rozciągającą się na 20 lat historię, począwszy od odrodzenia Bractwa Nod po drugiej wojnie o tyberium, a na wydarzeniach po zakończeniu trzeciej wojny o tyberium skończywszy.

Znani aktorzy w scenkach przerywnikowych w Command & Conquer 3: Gniew Kane'a - ilustracja #2
Carl Lumbly

Rozszerzenie Command & Conquer 3: Gniew Kane’a opracowywane jest przez studio EA Los Angeles i ukaże się na rynku wiosną przyszłego roku w wersjach na konsolę X360 oraz komputery PC.