Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2012, 13:50

autor: Aver

Znamy daty wydania Battlefield 3: Dogrywka. Zobacz zwiastun dodatku

Battlefield 3: Dogrywka, czwarty dodatek do popularnej gry studia DICE, ukaże się 11 grudnia na konsolę PlayStation 3, a tydzień później na Xboksa 360 i PC. Posiadacze pakietu Premium uzyskają do niego dostęp dwa tygodnie wcześniej. Rozszerzenie zabierze nas na zniszczone trzęsieniem ziemi ulice Teheranu i wprowadzi cztery mapy, jeden tryb rozgrywki oraz nowe osiągnięcia, zadania i bronie.

Znamy daty wydania Battlefield 3: Dogrywka. Zobacz zwiastun dodatku - ilustracja #1
Kusza i kurz w Teheranie, czyli Battlefield 3: Dogrywka

Studio DICE ujawniło daty premiery czwartego dodatku do gry Battlefield 3, noszącego tytuł Dogrywka. Posiadacze pakietu Premium przeniosą się na zniszczone trzęsieniem ziemi ulice Teheranu 27 listopada (w przypadku PlayStation 3) i 4 grudnia (Xbox 360 i PC). Reszta społeczności Battlefield będzie musiała poczekać odpowiednio do 11 i 18 grudnia, a cena Dogrywki nie powinna odbiegać od poprzednich rozszerzeń (ok. 55 złotych).

Twórcy ze Szwecji najwyraźniej pozazdrościli łuku protagoniście Crysis 3, dzięki czemu na czterech nowych mapach, spowitych pyłem i zawalonych gruzem, będziemy mogli cicho eliminować wrogów korzystając z kuszy. Udostępniony zwiastun sugeruje, że zabawa w Dogrywce będzie się sprowadzać do starć małych drużyn.

Ponadto w rozszerzeniu poprowadzimy zmodyfikowane wersje pojazdów, powalczymy w nowych zadaniach oraz postaramy się zdobyć dodatkowe osiągnięcia i nieśmiertelniki. Studio DICE przewidziało także specjalny tryb rozgrywki – „Scavenger”, w którym zabawę rozpoczniemy wyposażeni wyłącznie w granat, nóż i broń boczną.

Dogrywka to czwarty dodatek DLC do gry Battlefield 3 po Powrocie do Karkand, Walce w zwarciu i Siłach pancernych. Na 2013 rok zaplanowano jeszcze wydanie piątego, noszącego nazwę Decydujące starcie.