Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2012, 14:11

autor: Hed

Techland wypuścił pudełkową wersję Endless Space – taniej niż na Steam

Do sklepów trafiła pudełkowa wersja Endless Space, strategii kosmicznej 4X, za którą odpowiada francuskie studio Amplitude. Nowe wydanie zawiera specjalne dodatki i jest tańsze od edycji ze Steama.

Techland wypuścił pudełkową wersję Endless Space – taniej niż na Steam - ilustracja #1
Pudełkowe wydanie Endless Space jest tańsze od wersji steamowej i zawiera dodatki.

Firma Techland wypuściła dzisiaj pudełkową wersję strategii 4X Endless Space, która wcześniej wystartowała na Steamie. W tej klasycznej od strony rozgrywki produkcji stajemy do walki o władzę w galaktyce. Kupując wydanie nazwane Emperor Edition możecie spodziewać się kilku bonusów, w tym ścieżki dźwiękowej, nowego bohatera, paczki skórek oraz innych dodatków. Pudełkowy Endless Space, który zawiera polską wersję językową, kosztuje 69,90 złotych.

Fani strategii, którzy nie skusili się jeszcze na steamową edycję Endless Space powinni zainteresować się wydaniem pudełkowym przygotowanym przez firmę Techland. Po pierwsze jest ono tańsze niż wersja dostępna na platformie Valve, gdzie za grę trzeba zapłacić około 86 złotych (20,99 euro za edycję admiralską). Po drugie, dostajemy wspomniane dodatki. Dystrybutor przygotował następujące bonusy dla nabywców Emperor Edition:

  1. oficjalny soundtrack,
  2. paczka skórek „Strażnicy Imperium”,
  3. nowy bohater „Endless”,
  4. dodatkowe 1000 punktów na oficjalnym forum gry,
  5. unikalna nagroda „Dev Team”,
  6. nagroda „Endless Space” na profilu Amplitude.

Techland wypuścił pudełkową wersję Endless Space – taniej niż na Steam - ilustracja #2Endless Space to kosmiczna strategia 4X, w której dochodzi do starcia ośmiu rozwiniętych technologicznie cywilizacji. Gracz przejmuje kontrolę nad jedną z nich i podejmuje decyzje gospodarcze, dyplomatyczne, naukowe, czy chociażby militarne. „Nie da się ukryć, iż debiutancki projekt francuskiego studia okazał się strzałem w dziesiątkę” – napisał o Endless Space nasz recenzent. Obecnie Amplitude pracuje nad aktualizacjami. Wydana niedawno łatka Rise of the Automatons przyniosła sporo poprawek.

  1. Kosmiczna cywilizacja – recenzja gry Endless Space
  2. Endless Space - poradnik do gry