Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2012, 08:59

autor: luckie

Znamy datę premiery Army of Two: The Devil’s Cartel

Według oficjalnej notki prasowej Army of Two: The Devil’s Cartel pojawi się w Europie 29 marca 2013 roku. Pracujące nad tytułem studio Visceral Games (twórcy Dead Space) ujawniło też, jakie bonusy czekają zamawiających grę w pre-orderze.

Army of Two: The Devil’s Cartel zabierze nas do pustoszonego przez wojny karteli narkotykowych Meksyku - 2012-11-02
Army of Two: The Devil’s Cartel zabierze nas do pustoszonego przez wojny karteli narkotykowych Meksyku

Army of Two: The Devil’s Cartel

  • Producent: Visceral Games
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Platformy: PS3, X360
  • Data wydania: 26 marca 2013 (USA), 29 marca 2013 (Europa)

Poznaliśmy dokładną datę premiery Army of Two: The Devil’s Cartelgra ukaże się w Europie 29 marca 2013 roku. Tradycyjnie amerykańskie wydanie pojawi się kilka dni wcześniej, we wtorek 26 marca. Zajmujące się tytułem studio Visceral Games, znane szerzej dzięki serii Dead Space, zapowiedziało, że na zamawiających grę w pre-orderze czekają dodatkowe atrakcje:

  • Wczesny dostęp do trzech kontraktów „Overkillers” nastawionych na totalną rozwałkę. W drodze do punktu ewakuacji gracze muszą bezustannie utrzymywać wysoki stopień zniszczeń, zabijając i demolując wszystko na swojej drodze. Dla osób, które kupią grę po premierze prawdopodobnie będą one dostępne później, w postaci zawartości DLC.
  • Dodatkowy sprzęt: pistolet TAH-9, strzelba automatyczna oraz nowe wdzianko i maski.
  • Ekwipunek nawiązujący wyglądem do Halloween: karabin szturmowy, strój i maski zaprojektowane przez zdolnego tatuażystę.

Przy tej okazji opublikowano kilka nowych screenów z gry. Znajdziecie je poniżej:

Znamy datę premiery Army of Two: The Devil’s Cartel - ilustracja #2
Znamy datę premiery Army of Two: The Devil’s Cartel - ilustracja #3
Znamy datę premiery Army of Two: The Devil’s Cartel - ilustracja #4
Znamy datę premiery Army of Two: The Devil’s Cartel - ilustracja #5
Znamy datę premiery Army of Two: The Devil’s Cartel - ilustracja #6

Army of Two: The Devil’s Cartel to trzecia część strzelaniny TPP nastawionej na ścisłą kooperację dwóch osób wcielających się w rolę najemników o pseudonimach Alpha i Bravo. Duet wyrusza z misją do Meksyku, gdzie podejmie walkę z kartelami narkotykowymi. Atmosfera gry będzie bardziej stonowana, niż w poprzednich częściach, ze względu na to, że konflikt stanowiący jej tło naprawdę zbiera krwawe żniwo w wielu meksykańskich miastach. „Trójkę” napędza znakomity silnik Frostbite 2 (wykorzystany w Battlefieldzie 3), który umożliwi spektakularną destrukcję otoczenia.

Ostatnia aktualizacja: 2012-11-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.