Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2010, 08:55

autor: Adrian Werner

Znamy datę premiery Age of Conan: Rise of the Godslayer

Wiemy już kiedy ukaże się pierwszy dodatek do Age of Conan. Imperium Khitaj otworzy swoje granice dla wszystkich fanów tej gry już w maju.

Wiemy już kiedy ukaże się pierwszy dodatek do Age of Conan. Imperium Khitaj otworzy swoje granice dla wszystkich fanów tej gry już w maju.

 

Znamy datę premiery Age of Conan: Rise of the Godslayer - ilustracja #1

Age of Conan: Rise of the Godslayer

 

Odpowiedzialne za stworzenie Age of Conan studio Funcom ustaliło datę premiery Rise of the Godslayer na 11 maja tego roku. Co ciekawe, rozszerzenie nie będzie sprzedawane samodzielnie, ale w zestawie z wersją podstawową. Nie oznacza to jednak podwyższenia ceny dodatku, po prostu w ten sposób twórcy chcą ułatwić nowym graczom wejście w wirtualny świat Hyborei i tym samym wpompować w grę trochę świeżej krwi. Wszyscy obecni gracze Age of Conan, którzy zamówią Godslayera w pre-orderze, otrzymają już dziś dostęp do specjalnego zwierzaka, który zawarty zostanie w pudełkowej wersji rozszerzenia. Szykowany jest również soundtrack. Wewnątrz pudełka poza płytą CD zamieszczony zostanie specjalny kod, który odblokuje nam w grze instrument muzyczny w postaci fletu z kości.

Przypomnijmy, że największą atrakcją Age of Conan: Rise of the Godslayer jest wprowadzenie nowej krainy - Imperium Khitaj oraz dodanie jego mieszkańców jako nowej grywalnej rasy. Rozszerzenie zawierać będzie nowe lokacje, zadania poboczne, uzbrojenie oraz umiejętności (w tym orientalne sztuki walki). Będziemy ponadto mieli okazję podróżować na grzbietach olbrzymich tygrysów i wilków.