Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 września 2018, 10:35

Zbliża się darmowy weekend z The Crew 2

Jutro rozpocznie się darmowy weekend z The Crew 2 na PC. Do 30 września wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić najnowszą odsłonę cyklu gier wyścigowych od studia Ubisoft. Ponadto na platformie Uplay tytuł dostępny jest ze zniżką 45%.

W The Crew 2 można pojeździć po Stanach Zjednoczonych drogimi supersamochodami. - Zbliża się darmowy weekend z The Crew 2 - wiadomość - 2018-09-26
W The Crew 2 można pojeździć po Stanach Zjednoczonych drogimi supersamochodami.

Firma Ubisoft ostatnio rozpieszcza graczy darmowymi weekendami. W ubiegłych dwóch tygodniach można było bezpłatnie sprawdzić Tom Clancy's The Division. Teraz przyszedł czas na testy produkcji ze zgoła innego gatunku. Od jutra na PC każdy zainteresowany otrzyma możliwość wypróbowania The Crew 2, czyli wydanej pod koniec czerwca najnowszej odsłony cyklu gier wyścigowych. Tytuł będzie udostępniony bez żadnych dodatkowych opłat do niedzieli 30 września, do godziny 22:00 czasu polskiego. Aby wziąć udział w zabawie należy uruchomić klienta Uplay i kliknąć na odpowiedni odnośnik na górnym pasku lub wejść na stronę podlinkowaną poniżej i podążać za instrukcjami.

Jeśli chcecie wkroczyć do akcji natychmiast po wystartowaniu bezpłatnych testów lub prędkość Waszego internetu nie należy do specjalnie imponujących, możecie rozpocząć pobieranie plików The Crew 2 już teraz. Pamiętajcie jednak, że tytuł zostanie odblokowany dopiero jutro o 9:00 czasu polskiego.

Harmonogram darmowego weekendu z The Crew 2.

W trakcie darmowego weekendu z The Crew 2 będzie można sprawdzić absolutnie każdy element tytułu. Udostępniona zostanie pełna mapa (która, przypomnijmy, obejmuje niemal cały obszar Stanów Zjednoczonych) i wszystkie rodzaje wehikułów – samochody, motocykle, superszybkie łodzie, a także samoloty – między którymi można się płynnie przełączać podczas rozgrywki. Zasiadając za ich sterami, weźmiemy udział w szeregu zróżnicowanych zawodów, począwszy od klasycznych wyścigów, a na szalonych wyczynach kaskaderskich kończąc. Wszystkie aktywności można wykonywać samemu lub ze znajomymi dzięki rozwiniętym aspektom społecznościowym.

A jeśli znudzą nam się auta, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zasiąść za sterami na przykład poduszkowca. - Zbliża się darmowy weekend z The Crew 2 - wiadomość - 2018-09-26
A jeśli znudzą nam się auta, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zasiąść za sterami na przykład poduszkowca.

Jeśli podczas darmowego weekendu The Crew 2 przypadnie komuś do gustu, to będzie mógł skorzystać z oferty specjalnej. Na najbliższe kilka dni ceny wszystkich wydań tytułu zostały obniżone na platformie Uplay o 45%. Wersję standardową można dostać za 137,44 zł, Deluxe, w której znajdziemy dodatkowe stroje oraz pojazdy, za 153,94 zł, a Gold, zawierającą między innymi przepustkę sezonową, za 197,94 zł. Uwaga! Warto pamiętać, że wszystkie postępy poczynione podczas bezpłatnych testów zostaną przeniesione do zakupionej edycji.

Wydane na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One The Crew 2 spotkało się z dość mieszanym przyjęciem ze strony graczy i mediów branżowych. Część chwaliła rozmach produkcji, inni narzekali na nudę i brak poprawy elementów kulejących w pierwszej części. Darmowy weekend jest zatem doskonałą okazją do tego, by wyrobić sobie własne zdanie na temat tytułu.

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej