Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2012, 10:40

autor: Sarge

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej bijatyki Injustice: Gods Among Us

Poznaliśmy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry Injustice: Gods Among Us. Limitowany zestaw, w skład którego wejdzie m.in. figurka przedstawiająca Batmana i Wonder Woman, będzie dostępna tylko w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Oprócz tego bijatyka ukaże się także na Wii U.

Firmy Warner Bros. Interactive oraz DC Entertainment ujawniły zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry Injustice: Gods Among Us. Nadchodząca bijatyka zespołu NetherRealm Studios (Mortal Kombat) zadebiutuje na rynku w kwietniu 2013 roku.

Wydawca zastrzega, że Edycja Kolekcjonerska zostanie wyprodukowana w limitowanym nakładzie, więc zainteresowani powinni składać zamówienia przedpremierowe tuż po pojawieniu się jej w ofercie sklepów. Produkt będzie dostępny tylko dla posiadaczy PlayStation 3 oraz Xboksa 360 – użytkownicy Wii U otrzymają możliwość zakupu jedynie standardowej wersji Injustice: Gods Among Us.

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej bijatyki Injustice: Gods Among Us - ilustracja #1
Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej w Europie

Europejscy gracze w Edycji Kolekcjonerskiej oprócz samej gry i specjalnego opakowania dostaną:

  1. figurkę o wysokości 25 centymetrów, przedstawiającą Batmana oraz Wonder Woman;
  2. dwa zeszyty z zupełnie nowej serii komiksów DC Comics;
  3. ekskluzywne opakowanie typu steelbook;
  4. trzy dodatki DLC z nowymi strojami dla Supermana, Batmana oraz Wonder Woman.

Warto dodać, że Edycja Kolekcjonerska sprzedawana w Stanach Zjednoczonych różni się od tej dostępnej w Europie. Amerykańscy gracze dostaną nieco inną figurkę oraz cyfrową wersję filmu animowanego Justice League: Doom zamiast steelbooka. W Stanach Zjednoczonych Edycja Kolekcjonerska będzie kosztować 99,99 dolarów (ok. 322 złotych bez podatku VAT), z kolei cena dla Europy nie jest jeszcze znana.

Injustice: Gods Among Us to nowa bijatyka od twórców ostatniej odsłony serii Mortal Kombat. Tym razem w rolach głównych wystąpią najbardziej znani superbohaterowie oraz ich przeciwnicy znani z komiksów i filmów w uniwersum DC. Model rozgrywki wykorzysta mechanikę podobną do tej z Mortal Kombat, a więc walki będą odbywać się dwóch wymiarach, choć modele postaci i wszelkie elementy otoczenia zostaną stworzone w 3D. W Polsce gra ukaże się nakładem firmy Cenega.

  1. Zapowiedź – Injustice, czyli Mortal Kombat z Batmanem i Supermanem w rolach głównych