Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2007, 12:34

autor: Metatron

Zapowiedziano trzy dodatki do gry Overlord

Wydana na komputery PC i konsolę X360 gra Overlord została bardzo dobrze przyjęta przez graczy znudzonych już ciągłym wcielaniem się w ratujących ludzkość dobrych bohaterów. Od czasu premiery minęło już kilka miesięcy, więc twórcy postanowili urozmaicić nieco zabawę wypuszczając trzy wzbogacające rozgrywkę rozszerzenia.

Wydana na komputery PC i konsolę X360 gra Overlord została bardzo dobrze przyjęta przez graczy znudzonych już ciągłym wcielaniem się w ratujących ludzkość dobrych bohaterów. Holendrzy z Triumph Studios zaserwowali nam pełną humoru grę fantasy, w której stawaliśmy po stronie zła, mając wybór, czy być po prostu złym, czy też złym do szpiku kości. Od czasu premiery minęło już kilka miesięcy, więc twórcy postanowili urozmaicić nieco zabawę wypuszczając trzy wzbogacające rozgrywkę rozszerzenia.

Zapowiedziano trzy dodatki do gry Overlord - ilustracja #1

Nie podano jeszcze szczegółowych terminów publikacji, zdradzono jednak, że za dwa dodatki przyjdzie nam zapłacić, podczas gdy trzeci będzie darmowy. Dotyczy to Overlorda na X360. Tymczasem posiadacze PC otrzymają je wszystkie razem w specjalnej edycji gry.

Zapowiedziano trzy dodatki do gry Overlord - ilustracja #2

Pierwszym dodatkiem będzie Overlord: Raising Hell. Zawierać ma pięć dodatkowych poziomów – tytułowych piekieł – do których przejście otworzy się po pokonaniu bossa danej lokacji. Napotkamy tam nowych przeciwników i nowe zadania do wykonania.

Kolejny dodatek, Overlord: Challenge Pack, przede wszystkim przyda się miłośnikom trybu multiplayer, ponieważ wprowadzi siedem nowych map, takich jak „Zdobądź dziewicę” czy „Chroń swoją moc”. Ponadto umożliwi nam zmierzenie się z grą na najwyższym poziomie trudności: Legendary.

Zapowiedziano trzy dodatki do gry Overlord - ilustracja #3

Ostatni z zapowiedzianych dodatków będzie darmowy. Pozwoli graczom na wspólną zabawę na dzielonym ekranie, a także wprowadzi nową mapę do trybu multiplayer – Rocky Race.