Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2007, 08:11

autor: Metatron

Zapowiedziano grę Left Brain Right Brain

Zapowiedziana przez Majesco gra Left Brain Right Brain ma kłaść duży nacisk na trening koordynacji oko-ręka. Nie zabraknie jednak i innych ćwiczeń, testujących nasz refleks, pamięć, celność czy umiejętność kojarzenia faktów.

Po sukcesie, jaki odniosły gry logiczne na NDS z serii Brain Training łatwo było przewidzieć, że inne firmy postanowią pójść w ślady Nintendo i stworzyć własne produkcje, które składać się będą z szeregu zadań testujących spostrzegawczość, pamięć i logiczne myślenie graczy. Obecnie posiadacze wspomnianego handhelda nie mogą narzekać na brak tego typu tytułów, a do nich wciąż dołączają nowe, jak choćby Left Brain Right Brain zapowiedziany przez Majesco.

Powstająca produkcja ma kłaść duży nacisk na trening koordynacji oko-ręka. Nie zabraknie jednak i innych ćwiczeń, testujących nasz refleks, pamięć, celność czy umiejętność kojarzenia faktów.

W Left Brain Right Brain będziemy grać trzymając NDS jak książkę – rozwiązanie znane choćby ze wspomnianych gier serii Brain Age czy też przygodówki Hotel Dusk. Majesco obiecuje, że w grze znajdzie się pięć poziomów trudności, cztery tryby rozgrywki dla jednego gracza, a także możliwość zabawy multiplayer.

Gra zadebiutuje jeszcze przed końcem tego roku. Jej sugerowana cena detaliczna to 19,99 dolarów.