Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2001, 09:23

autor: Solnica

Zapisy do beta testów Dune Generation rozpoczęte

Cryonetworks poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w mających rozpocząć się w grudniu beta testach Dune Generations.

Cryonetworks poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w mających rozpocząć się w grudniu beta testach Dune Generations.

Odpowiedni formularz dzięki któremu możecie zgłosić swój akces do testów znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Dune Generations to ambitny projekt przenoszący bestsellerowy świat prozy Franka Herberta w realia gier massive multiplayer online, z olbrzymim wszechświatem zamieszkałym przez tysiące graczy. Do dyspozycji mamy nie tylko jedną planetę Arrakis, lecz cały poznany przez ludzi kosmos.

Jest to złożona gra strategiczna opierająca się na trzech koncepcjach: krótko i długoterminowego zarządzania surowcami, ekonomicznej i militarnej strategii czasu rzeczywistego oraz na rywalizacji dynastii pochodzących z trzech Domów: wojskowego, handlowego i najemniczego.

Możemy współpracować z innymi graczami lub też walczyć przeciwko sobie o dominację nad tysiącami dostępnych kolonii. Właściwie je rozwijając zyskujemy odpowiednie wsparcie ekonomiczne i militarne do dalszej ekspansji oraz awansujemy w hierarchii naszego domu. Jednym z głównych celów jest przejęcie kontroli nad najważniejszą planetą w uniwersum Dune: Arrakis, na której powstaje najbardziej poszukiwana we wszechświecie substancja - narkotyczna przyprawa zwana melanżem.