Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 kwietnia 2013, 16:37

autor: Hed

Zagraj w Anomaly 2 – rozdajemy klucze do zamkniętych beta testów gry

Anomaly 2 jest w zamkniętej becie od jakiegoś czasu. Dzięki uprzejmości studia 11 bit mamy dla Was kody do tej wersji gry. To dobra okazja, żeby sprawdzić jak prezentuje się następczyni Anomaly: Warzone Earth i Anomaly Korea.

Sprawdź Anomaly 2 w zamkniętej becie – mamy klucze dostępowe.  - Zagraj w Anomaly 2 – rozdajemy klucze do zamkniętych beta testów gry - wiadomość - 2013-04-16
Sprawdź Anomaly 2 w zamkniętej becie – mamy klucze dostępowe.

Anomaly 2 to bez wątpienia jedna z ciekawszych nadchodzących polskich gier, która rozwija motywy bardzo udanego pierwowzoru. Chociaż do premiery tytułu studia 11 bit została trochę czasu, już teraz możecie zagrać w jego wersję beta. Wystarczy odebrać klucz otwierający dostęp do testów w naszej promocji, zorganizowanej dzięki uprzejmości autorów. Dodatkowym pozytywem jest to, że testując produkcję pomagacie w jej rozwoju i doszlifowaniu.

Wzięcie udziału w promocji jest standardowo bardzo proste – wystarczy zalogować się na konto gry-online.pl i przejść na stronę promocyjną, aby odebrać klucz. Do godziny 18:00 kody dostępne są tylko dla posiadaczy abonentów z aktywną opcją VIP.

Zdobyty kod należy aktywować na platformie Steam. Stosowna opcja znajduje się w zakładce „gry/aktywacja produktu w Steam”. Liczba kodów jest ograniczona więc nie ociągajcie się – panuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie tego, czy warto sprawdzić Anomaly 2, powinien zapoznać się z naszym tekstem, przygotowanym po spędzeniu kilku godzin z paroma początkowymi misjami kampanii solowej. Piszemy w nim, że gra już teraz jest ładniejsza i bardziej urozmaicona, wprowadzając przy tym ciekawe zmiany w mechanice rozgrywki. Zamknięta beta dotyczy naturalnie rozgrywki multiplayer – trybu, którego zdecydowanie brakowało w „jedynce”.

Anomaly 2 to następna gra reprezentująca tak zwany gatunek „tower offense”, który odwraca zasady popularnego „tower defense”. W produkcji studia 11 bit, znanego z kilku innych tytułów (Sleepwalker’s Journey, Funky Smugglers), wcielamy się w obrońcę Ziemi prowadzącego walkę z obcymi. Rozgrywka polega na przeprowadzaniu oddziałów przez labirynty najeżone wieżyczkami. W tym zadaniu pomagają różne typy jednostek i dodatkowe umiejętności.

  1. Rozdajemy klucze do zamkniętych beta testów gry Anomaly 2