Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOSPC
Okładka Funky Smugglers (AND)

Funky Smugglers

Prosta gra zręcznościowa utrzymana w klimacie funkowych lat siedemdziesiątych. Kontrolujemy nietuzinkowych pasażerów na lotnisku za pomocą promieni rentgena. Staramy się wychwycić wszystkie niebezpieczne przedmioty, zanim ich właściciele opuszczą ekran.

Zręcznościowe | casual | humorystyczne | polskie | lata 60. i 70. XX wieku

Okładka Funky Smugglers (AND)

data premiery gry:

8paź2012

iOS

19paź2012

AND

11cze2013

PC

Funky Smugglers to niewielka produkcja casualowa polskiego studia 11 bit, stworzona przede wszystkim z myślą o urządzeniach mobilnych, której konwersję przygotowano również na popularne pecety.

W grze wcielamy się w rolę kontrolera na fikcyjnym lotnisku rodem z lat siedemdziesiątych. Naszym zadaniem jest sprawdzanie za pomocą skanera, czy poruszający się z lewej na prawą stronę ekranu pasażerowie nie posiadają żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Gracze muszą wykazać się nie lada zręcznością i refleksem, aby kliknąć na podejrzanym obiekcie w wyznaczonym czasie, zanim jego posiadacz opuści bramkę kontrolną.

Cała rozgrywka jest pełna poczucia humoru, więc postacie nieraz prezentują się bardzo absurdalnie i noszą w kieszeniach bomby, siekiery i inne „podręczne narzędzia”. Za każdy przechwycony przedmiot otrzymujemy określoną liczbę punktów. Im wyższy wynik, tym więcej zdobytych gwiazdek na koniec poziomu. Przegrywamy, gdy przeoczymy kilka obiektów. Za specjalne osiągnięcia dostajemy dodatkową gotówkę, którą możemy przeznaczyć na odblokowanie nowych szmuglerów, kontrabandy, a także np. power-upów spowalniających tymczasowo ruch pasażerów.

Gra Funky Smugglers posiada kreskówkową oprawę graficzną, utrzymaną w stylistyce kolorowych lat siedemdziesiątych. Dla podkreślenia klimatu tamtej dekady, wykorzystano również funkową ścieżkę muzyczną, zachęcającą do dalszej zabawy. Dla miłośników rywalizacji przygotowano zaś statystyki, pozwalające na porównanie wyników z innymi graczami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Funky Smugglers

odpowiednia dla każdego wieku

Polskie 11 bit studios rozdaje soundtracki ze swoich gier
Polskie 11 bit studios rozdaje soundtracki ze swoich gier

wiadomość3 lutego 2014

Polski zespół deweloperski 11 bit udostępnił bezpłatnie soundtracki ze wszystkich swoich gier: serii Anomaly, Sleepwalker’s Journey oraz Funky Smugglers. Muzykę skomponowaną przez Piotra Musiała da się pobrać z oficjalnej strony producenta.

PC
iOS
AND