Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCiOSAND
Okładka Funky Smugglers (PC)
OkładkaFunky Smugglers (PC)

Funky Smugglers

Prosta gra zręcznościowa utrzymana w klimacie funkowych lat siedemdziesiątych. Kontrolujemy nietuzinkowych pasażerów na lotnisku za pomocą promieni rentgena. Staramy się wychwycić wszystkie niebezpieczne przedmioty, zanim ich właściciele opuszczą ekran.

Zręcznościowe | casual | humorystyczne | polskie | lata 60. i 70. XX wieku

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Funky Smugglers Premiera

8paź2012

iOS

19paź2012

AND

11cze2013

PC

Gry podobne do Funky Smugglers

Airline Tycoon 2

Airlines 2

Pickers

Funky Smugglers to niewielka produkcja casualowa polskiego studia 11 bit, stworzona przede wszystkim z myślą o urządzeniach mobilnych, której konwersję przygotowano również na popularne pecety.

W grze wcielamy się w rolę kontrolera na fikcyjnym lotnisku rodem z lat siedemdziesiątych. Naszym zadaniem jest sprawdzanie za pomocą skanera, czy poruszający się z lewej na prawą stronę ekranu pasażerowie nie posiadają żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Gracze muszą wykazać się nie lada zręcznością i refleksem, aby kliknąć na podejrzanym obiekcie w wyznaczonym czasie, zanim jego posiadacz opuści bramkę kontrolną.

Cała rozgrywka jest pełna poczucia humoru, więc postacie nieraz prezentują się bardzo absurdalnie i noszą w kieszeniach bomby, siekiery i inne „podręczne narzędzia”. Za każdy przechwycony przedmiot otrzymujemy określoną liczbę punktów. Im wyższy wynik, tym więcej zdobytych gwiazdek na koniec poziomu. Przegrywamy, gdy przeoczymy kilka obiektów. Za specjalne osiągnięcia dostajemy dodatkową gotówkę, którą możemy przeznaczyć na odblokowanie nowych szmuglerów, kontrabandy, a także np. power-upów spowalniających tymczasowo ruch pasażerów.

Gra Funky Smugglers posiada kreskówkową oprawę graficzną, utrzymaną w stylistyce kolorowych lat siedemdziesiątych. Dla podkreślenia klimatu tamtej dekady, wykorzystano również funkową ścieżkę muzyczną, zachęcającą do dalszej zabawy. Dla miłośników rywalizacji przygotowano zaś statystyki, pozwalające na porównanie wyników z innymi graczami.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9,3 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Funky Smugglers: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
iOS
AND