Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2024, 17:49

autor: Kamil Kleszyk

Xbox Game Pass na przełom marca i kwietnia to nie tylko Diablo 4, ale również 8 innych gier, w tym świetna kosmiczna strategia

Poznaliśmy pełną listę produkcji, jakie w kolejnych kilkunastu dniach zaszczycą ofertę Game Passa. Na subskrybentów usługi Microsoftu czekać będzie m.in. Ark: Survival Ascended oraz Diablo 4.

Źródło fot. Studio Wildcard / Blizzard Entertainment
i

AKTUALIZACJA

Diablo 4 jest już dostępne w Xbox i PC Game Pass. Na pecetach tytuł wymaga posiadania konta Battle.net i powiązania go z kontem Microsoftu – w efekcie nie wspiera on osiągnięć z ekosystemu Xboxa (a jedynie te battlenetowe).

Oryginalna wiadomość (19 marca)

W takich chwilach warto być klientem Game Passa. Microsoft ogłosił bowiem listę gier, które na przełomie marca i kwietnia zasilą ową usługę. Zgodnie z tradycją wśród tytułów nie mogło zabraknąć kilku naprawdę mocnych pozycji.

Xbox Game Pass na przełom marca i kwietnia 2024

Największym hitem miesiąca będzie z pewnością Diablo IV, ale pozostałe gry wcale nie ustępują produkcji Blizzarda. W ofercie znajdziemy takie perełki, jak choćby polskie Evil West, strategia 4X Terra Invicta oraz remake ARK: Survival Evolved. Zresztą przekonajcie się sami:

 1. The Quarry (konsole i chmura) – 20 marca;
 2. Evil West (konsole, chmura i PC) – 21 marca;
 3. Terra Invicta (PC) – 26 marca;
 4. Hot Wheels Unleashed 2 (konsole, chmura i PC) – 28 marca;
 5. Diablo IV (konsole i PC) – 28 marca;
 6. Open Roads (konsole, chmura i PC) – 28 marca;
 7. Ark: Survival Ascended (XSX/S, chmura i PC) – 1 kwietnia;
 8. Superhot: Mind Control Delete (konsole, chmura i PC) – 2 kwietnia;
 9. F1 23 (chmura) EA Play – 2 kwietnia.

Powyższe produkcje uzupełniły dotychczasową listę.

Warto również pamiętać, że 31 marca usługi Xbox Game Pass i PC Game Pass opuszczą trzy tytuły:

 1. Hot Wheels Unleashed;
 2. Infinite Guitars;
 3. MLB The Show 23.

Xbox Game Pass kupisz tutaj

PC Game Pass kupisz tutaj

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej