Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 lutego 2011, 15:59

autor: Piotr "Jiker" Doroń

Wygraj wirtualne żetony!

Mamy bardzo miłą wiadomość dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników gry-online.pl, spędzających swój wolny czas w serwisie Darmowe Gry. W jednym z jego działów, a konkretnie Wirtualnym Salonie Gier, jeszcze dzisiaj wystartuje specjalny konkurs. Za jego sprawą rozdamy Wam 700 kodów po 100 000 żetonów każdy, do wykorzystania w wybranej przez Was grze.

Mamy bardzo miłą wiadomość dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników gry-online.pl, spędzających swój wolny czas w serwisie Darmowe Gry. W jednym z jego działów, a konkretnie Wirtualnym Salonie Gier, wystartował specjalny konkurs. Za jego sprawą rozdajemy Wam 700 kodów po 100 000 żetonów każdy, do wykorzystania w wybranej przez Was grze.

Wygraj wirtualne żetony! - ilustracja #1

Cała akcja odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, premiując osoby obdarzone większym refleksem ;-). Gracze niestroniący od casualowej rozgrywki w wydaniu internetowym, pragnący skorzystać z promocji, muszą zatem podjąć próbę zdobycia kodu odpowiednio wcześnie. Najlepiej już teraz, za sprawą specjalnej strony internetowej.

Użytkownikom nie kojarzącym Wirtualnego Salonu Gier, pragniemy przypomnieć, że jest to inicjatywa powołana do życia wspólnie z firmą GameDesire, zajmującą się tworzeniem różnego rodzaju gier internetowych. W WSG znajdziecie kilka tematycznych działów z grami, które są poświęcone różnego rodzaju wirtualnej zabawie. Do wyboru macie m.in. gry słowne, planszowe, zręcznościowe, bilard, czy karty, w tym odmiany pokera i popularnego remika.

Więcej informacji na temat Wirtualnego Salonu Gier znajdziecie w tym miejscu.