Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 grudnia 2021, 14:30

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Wyciekła grafika promocyjna ze Spider-Man: No Way Home. To może być Tobey Maguire

Spider-Man: Bez drogi do domu będzie miał premierę już za nieco ponad tydzień. Fani ciągle spekulują, czy w nowym filmie o przygodach Człowieka-Pająka powrócą Tobey Maguire i Andrew Garfield. Nowa grafika zdaje się to potwierdzać.

O powrocie Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda do ról Spider-Manów plotki krążą od wielu miesięcy. Na ten moment jest to tajemnica poliszynela. Niby nikt nic nie wie, ale każdy zdaje sobie sprawę, że obydwaj aktorzy pojawią się w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Teraz fani przygód Człowieka-Pająka są co do tego pewni, bo jeden z internautów z Indonezji zdobył niepublikowaną wcześniej grafikę promocyjną, która – w opinii większości miłośników Spideya – przedstawia Petera Parkera w wersjach Toma Hollanda i Maguire’a walczących z Electro Jamiego Foxxa. Całą grafikę możecie zobaczyć poniżej, choć jest ona podzielona na dziewięć części. W oryginale obejrzycie ją na Instagramie.

Wyciekła grafika promocyjna ze Spider-Man: No Way Home. To może być Tobey Maguire - ilustracja #1

W ostatnim czasie Maguire unikał wypowiadania się na temat ewentualnego ponownego wciśnięcia się w strój superbohatera. Inną taktykę przyjął Garfield, który wielokrotnie (i według fanów nieudolnie) zaprzeczał, jakoby miał się w No Way Home pojawić.

Słuchaj, nie jestem w tym filmie. Kocham Spider-Mana, zawsze będę, byłem bardzo szczęśliwy mogąc grać w jednej z części. Jestem też podekscytowany, gdy widzę, co robią z trzecią. […] To nie jest dyplomatyczna odpowiedź, naprawdę, naprawdę to mam na myśli.

Cóż, czy ktoś tu kłamał, czy ktoś się mylił, okaże się już 17 grudnia. Wówczas do kin trafi nowy Spider-Man.